YILIN VİZYONERİ ZENDAYA

Emmy Ödülleri’nin tarihine geçerek ‘Euphoria’ serisi ile ‘Dram Serisinde En Güzel Bayan Başrol Oyuncu’ Mükafatını alan en genç oyuncu olan Zendaya artık ise öteki bir ödül alacak! Green Carpet Moda Ödülleri’nde ‘Vizyoner Ödülü’nü alacak olan Zendaya için Eco-Age kurucusu Livia Firth, “Zendaya uzun bir müddettir çeşitliliği ve dahil olmayı kutluyor, o bir öncü,” dedi. Geçen sene Kering’in şura üyesi ve CEO’su François-Henri Pinault’a verilen ‘Vizyoner Ödülü’ bu sene Zendaya’ya verilecek. 

Sanal bir basın toplantısı ile Green Carpet Moda Mükafatları duyurusunu yapan organizatörler Eco-Age ve İtalyan Moda Kurulu Camera della Moda, hologram ve artırılmış gerçekliğini gücünü vurguladılar. Ödül merasiminde Iman, Julianne Moore ve Robert Downey Jr. Üzere isimlerin olacağını belirten Firth, tıpkı vakitte merasimin dijital olarak yayınlanacağını söyledi. ARHT Media ile bir ortaya gelen ödül merasimi, hologram görüntüleri ve dijital manzaralar ile gerçekleşecek. 

Son üç yıldır La Scala tiyatrosunda gerçekleşen Green Carpet Moda Mükafatları, bu sene teknoloji ile tıpkı yeri yansıtacak. Grammy adaylığı bulunan Giorgio Testi tarafından yönetilen merasim görüntüsünün dört hafta içerisinde hazırlandığı söylendi. 10 Ekim’de canlı olarak yayınlanacak olan Green Carpet Moda Mükafatları, Robert Downey Jr.’ın sunumu ile gerçekleşecek. Moda kesimindeki sürdürülebilir, etik ve toplumsal meselelere tahliller üreten markaları ve dizaynları ödüllendiren Green Carpet Moda Mükafatları, 2020’de tıpkı birçok aktiflik üzere sanal mecralarda gerçekleşecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.