Yemekteyiz müsabakasında olay çıktı! Zuhal Topal, hallerinden rahatsız olduğu yarışmacıyı diskalifiye etti

Hafta içi her gün TV 8 ekranlarında yayınlanan Zuhal Topal‘la Yemekteyiz programında herkesi şaşkına çeviren anlar yaşadı. Hafta başından beri reaksiyonlarıyla Zuhal Topal tarafından birçok sefer uyarılan Esra Hanım’ın son atılımı herkesi zahmetten çıkardı.

SALATADAN YEMEK İSTEMEDİ

Verdiği puanlar ve yaptığı yorumlarla gündemden düşmeyen yarışmacı Esma Ateş, İsmet’ Bey’in yaptığı salatada soğan olduğu için yemek istemedi. Bunun üstüne sonlanan Zuhal Topal, “Yemek zorundasın” diyerek uyardı. Esma Hanım da “Bir kaşık aldım, tamam mıdır?” deyince ortalık gerildi.

YARIŞMACI MASAYI TERK ETTİ

Zuhal Topal da karşılık vererek, “Benim sonlarımı zorlama” diye reaksiyon gösterdi. Daha evvel de hem takım hem de Zuhal Topal tarafından uyarılan Esma Hanım, ortamın gerilmesiyle masayı terk etti.

DİSKALİFİYE EDİLDİ

Programın sonunda açıklama yapan Zuhal Topal, “Bizim başımıza birinci kere gelen bir şey bu. Kendisi şu dakikadan itibaren programda olmayacak. Onun bugüne kadar sizlere vermiş olduğu puanlar silinecek. Başka yarışmacıların verdiği puanlar üzerinden bir hesaplama yapılıp, o puanlar ve benim puanlarım toplamında birinci belirlenecek. Onu konutuna bırakmak isteyen ulaştırma görevlisine de hakaretler etmiş. Bunun bir yaptırımı olacak” dedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.