Yargı dizisinin genç oyuncusu Ece Yüksel nişanlandı

Kanal D ekranlarında yayınlanan Yargı ve Netflix’te yayınlanan Aşk 101 dizisiyle tanınan genç oyuncu Ece Yükseş, evlilik yolunda birinci adımı atarak nişanlandı.

“SEVGİYLE BAKTIĞIMIZ YILLARIMIZ OLSUN”

Güzel oyuncu, 4 Haziran’da uzun müddettir birlikte olduğu sevgilisiyle aile ortasında yaptığı sade bir merasimle nişanlandı. Merasimden kareleri daha yeni toplumsal medya hesabından paylaşan Yüksel, “4 Haziran’da nişanlandık. Birçok memnun, birbirimize bu türlü sevgiyle baktığımız yıllarımız olsun. Bu özel günümüzde yanımızda olan ailemize ve sevdiklerimize teşekkür ederiz” notunu düştü. Oyuncunun paylaşımına hayranlarından ve yakın etrafından tebrik yorumları yağdı.

ECE YÜKSEL KİMDİR?

Oyuncu Ece Yüksel 1993 yılında İstanbul da doğdu. Kadir Has Üniversitesinden mezunu olan Ece Yüksel birinci olarak 2009 yılında Star TV’de ekrana gelen Güldünya isimli dizide rol aldı. Daha sonra Av Mevsimi ve Çekmeceler isimli sinema sinemalarında rol aldı. Genç oyuncu daha sonra Nefesim Kesilene Kadar sinemasında oynadı. Kiraz Mevsimi dizisi ile yine kamera karşısına geçen genç oyucu Senacan karakterini canlandırdı. Ece Yüksel, Kız Kardeşler isimli 2019 imali sinemada rol aldı. Senaryosunu ve direktörlüğünü Semih Kaplanpoğlu’nun yaptığı bağlılık üçlemesinin birinci sineması olan 2019 imal Bağlılık Aslı isimli sinemada oynayan oyuncu, Aşk 101 ve Yargı dizileriyle de ismini geniş bir kitleye duyurdu.

İşte Ece Yüksel’in nişanından kareler…

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.