Vampir yüzü maskesi nedir gençleştirip güzelleştiriyor!

Vampir yüzü maskesi nedir? Vampir yüzü maskesi nasıl uygulanır? Medikal Estetik Hekimi Dr.Meltem  Ayran konu hakkında bilgiler verdi.      

Vampire Facelift uygulaması tüm dünyada Kim Kardashian, Bar Refaeli üzere ünlülerle tanınan olmuş bir antiaging metodudur. Amerikalı Medikal Estetik Tabibi Dr. Charles Runnels tarafından bulunmuştur. Dr. Meltem Ayran, 2015’ deri bu yana Vampire Facelift ve O- Shot tedavilerinde milletlerarası sertifikaya sahip bir doktordur.

Gençleştirip, güzelleştiriyor! 

Vampir Yüzü Maskesinin gençleştirici ve güzelleştirici tesirini vurgulayan Dr. Ayran, her sene yapılması halinde 5 sene sonunda yaşıtlarınızdan çok daha genç görüneceğizi vurguladı.

Dr.Ayran,’ ‘Kendi kanınızla hazırlanan özel serum, hyaluronikasit ile kombine edilerek iğne/kanül/mikrodermabrazyon üzere formüllerle birleştirilerek özel tekniklerle uygulanır. Uygulama sonrasında bilhassa 1 hafta 10 gün sonra ve de 1,5 ay sonra değerli değişiklikler gözlenir. Kemik dokudan cildin üst katmanlarına kadar gençleşme sağlayan bu formülü denemek isterseniz, uygulayıcı hekimin milletlerarası sertifikaya sahip olduğundan emin olmalısınız.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.