ÜNLÜLERİN STİL GÜNLÜKLERİ

ELSA HOSK

Hamileliği boyunca şeklinden ödün vermeyen Elsa Hosk, Oscar de la Renta’yı tercih etti.  

KYLIE JENNER

Kroşe trendini sonbahara taşıyan Kylie Jenner, baştan aşağı Bottega Veneta giydi. Tarzına Stone Label’dan kroşe bir bluz tercih eden Jenner, toprak tonlarını tercih etti.

BELLA HADID

“Beni burada bırakın” diyerek doğum günü seyahatinden bir fotoğraf paylaşan Bella Hadid, Eclectic Heartz’dan desenli bir bikini giydi. 

KENDALL JENNER

Meskeninde Matthew Williams’ın birinci Givenchy dizaynlarından birini giyen Kendall Jenner, Williams’ın birinci koleksiyonunu tebrik etti. 

CHIARA FERRAGNI

“Günün tarzı ve sonunda sonbahar yapraklarını gösteriyor,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Chiara Ferragni, Blaze Milano’dan oversized bir blazer, Iro’dan deri şort, GCDS’ten logolu bir sweatshirt ve Calzedonia’dan dantel ayrıntılı bir külotlu çorap giydi. 

KAIA GERBER

Kendall Jenner üzere Matthew Williams’ın birinci Givenchy koleksyonunu kutlayan Kaia Gerber, Williams’ın birinci koleksiyonundan bir tarz tercih etti. 

WINNIE HARLOW

“Bir köpek annesi olduğunuzda, bilinmeyen bir köpek topluluğuna katılıyorsunuz ve komşularınız havalı fotoğraflar için köpeklerini ödünç veriyorlar.” diyerek bir fotoğraf paylaşan Winnie Harlow, baştan aşağı Fendi’den bir tarz tercih etti. 

JENNIFER LOPEZ

Sanal olarak Balmain’in İlkbahar Yaz 2021 defilesine katılan Jennifer Lopez, markadan deseni bir tarz tercih etti. 

GABRIELLE UNION

“Bir kapı kapanınca, garajıma gidip paklık yapıyorum,” diyerek esprili bir paylaşım yapan Gabrielle Union, Etro’dan desenli elbisesini By Far çizmeleri ile tamamladı. 

EMILY RATAJKOWSKI

‘Outdoorsy’ tarzının hakkını veren Emily Ratajkowski, ormanda geçirdiği faal bir gün için North Face’ten oversized bir puffer mont giydi. 

REESE WITHERSPOON

“Kaliforniya gün batımları için minnettarım.” diyerek bir fotoğraf paylaşan Reese Witherspoon, markası Draper James’den desenli bir elbise giydi. 

KATE HUDSON

Kızı ile şirin bir fotoğraf paylaşan Kate Hudson, Reformation’dan çiçek desenli ve vatka ayrıntılı bir küçük elbise giydi. 

SALMA HAYEK

“Bugün, bu sene gittiğim tek defile olan Bottega Veneta gösterisine katıldım. Beklediğimize değmesini sağladığın içi teşekkür ederim Daniel Lee. Defile süper, samimi ve toplumsal araya saygılıydı ve evet, maske taktım,” diyerek bir fotoğraf paylaşan Salma Hayek, Bottega Veneta’dan deri bir trençkot giydi. 

KERRY WASHINGTON

Harika Majority vakfı ve Argent markası ile bir ortaya gelen Kerry Washington, bayan hakları uğraşına takviye oldu. Bu özel işbirliği için Argent’tan pembe bir ekip elbise giyen Washington, yürekli tarzı ile göz kamaştırdı. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.