Tristan Thompson’ın diğerinden çocuğu olduğunu öğrenen Khloe Kardashian çılgına döndü!

Kardashian- Jenner ailesinin üyelerinden Khloe Kardashian, bir dargın bir barışık sevgilisi ve kızı True’nun babası basketbol yıldızı Tristan Thompson ile 2019 yılında ihanet tezleri sonrası yollarını ayırmıştı. Kızları için bir ortaya gelen ünlü çiftten Thompson, geçtiğimiz aylarda; kısa mühlet aşk yaşadığı spor hocası Maralee Nichols’dan bir bebek sahibi olduğunu sonunda kabul etmek zorunda kalmıştı.

Thompson’ın, Nichols’ın dünyaya getirdiği bebeğin babası olduğu yapılan DNA testiyle muhakkak olunca ünlü basketbolcu, toplumsal medya üzerinden mevzuyla ilgili bir açıklama yapmıştı.

“EYLEMLERİMİN SORUMLULUĞUNU ÜZERİME ALIYORUM” 

Paylaşımında Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğunu kabul eden Thompson, “Bugün yapılan babalık testi benim, Maralee Nichols’ın bebeğinin babası olduğumu kanıtladı. Hareketlerimin bütün sorumluluğunu üzerime alıyorum. Babalığım ortaya çıktığına nazaran bu bebeği dostça bir formda büyütmek için sabırsızlanıyorum” tabirlerini kullanmıştı.

“KHLOE, SEN BUNLARI HAK ETMİYORSUN”

Tristan Thompson, bu süreçte incittiği ve hayal kırıklığına uğrattığı herkesten de özür diledi. Ünlü basketbolcu, tekraren sefer aldatıp sonra da ayrıldığı eski sevgilisi Khloe Kardashian’dan da özel olarak af diledi. Thompson, kızı True’nun annesi Kardashian’a “Khloe sen bunu hak etmiyorsun!” diye seslendi. Sebep olduğu bu kalp ağrısını ve küçük düşürülmeyi hak etmediğini tekrarlamıştı.

Thompson, Kardashian’a yönelik bildirisini; “Sana yıllar boyunca sergilediğim davranışları hak etmiyorsun. Bu davranışlarım, sana karşı olan ferdî görüşlerimle mutlaka uyuşmuyor. Sana sonsuz hürmetim ve sevgim var” kelamlarıyla sürdürmüştü.

ESKİ SEVGİLİSİNE ÖFKE KUSTU

Bu gerçeğin ortaya çıkması ‘The Kardashians’ın bu haftaki kısmında yayınlandı. Yaşadıklarına bir yenisi daha eklenen Khloe Kardashian ise büyük bir şokla sarsıldı ve eski sevgilisine öfke kustu.

Daha evvel de aldatıldığı bilinen Khloe bu durum için alışkanlık geliştirdiğini ve bunun daha üzücü olduğunu, “Gerçekten şu an kendi bedenimde değilmiş üzere hissediyorum. Lakin bu biçim şeyleri birden fazla sefer yaşadığında, buna karşı bir halde bağışıklık oluşturuyor üzeresiniz ki bu çok üzücü bir şey” diyerek dışa vurdu.

“HER ŞEY PALAVRA, HER ŞEY MANİPÜLASYON”

Konuşmasına devam eden Khloe, yaptığı şey hakkında tenkitlerini de “Her şey bir palavra, her şey bir manipülasyon. Bu bir aldatmaca. Tristan, bana bunu söylemek için tüm koşullara sahip miydi? Evet. Şayet işin içinde bir bebek olmasaydı, Tristan bana bunu söyler miydi? Hayır. Ve bence bu onun karakteri hakkında çok şey söylüyor” formunda sıraladı.

“BU KADAR DA SIKINTI DEĞİL”

Öfkesine hakim olamayan ünlü yıldız, “Ya prezervatif kullanırsın ya vazektomi yaptırırsın ya da diğer eyaletlerde tanıştığın rastgele beşerlerle birlikte olmazsın. Bu, o kadar da sıkıntı değil” diyerek kelamlarını bitirdi.

Öğrendiği gerçekle sarsılan Khloe, konuşurken gözlerinin dolması üzerine Kim Kardashian, kameraya müdahale edip kendilerini çekmemelerini istedi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.