Trend estetik hareketi yanak küçültme

Trend estetik hareketi yanak küçültme

Trend estetik hareketi yanak küçültme Yanak yağı fazlalığı şahsa yüzde bebeksi, tombul bir görünüm veriyor. Bu türlü bir durumda da estetik telaşlar ön plana çıkıyor. Lakin bu sıkıntılardan kurtulup daha besbelli bir yüz çizgisine sahip olmak mümkün..

Yüz biçimi bildiği üzere hoşluk ve çekiciliğin en değerli kriterlerinden biridir. Son yıllarda trend olmaya başlayan yanaktan yağ alma operasyonu ile operasyonu kişinin üçgen yüz çizgilerine sahip olarak daha alımlı ve alımlı görünmesini sağlıyor.

Yanaklarınızdaki dolgunluktan kurtulmanın yolu

Yanak yağ yastıkçığı yanakta bulunan özel bir yağ deposudur. Yanak yağının fazlalığı dolgun bir yanağa neden olur. Yanak yağı yüzün iki tarafında, yüz kaslarının içinde bulunan derin yağ yastıkçığının devamı niteliğindedir. Yüzün başka yapılarından çarçabuk ayrılabilir ve alt yüzdeki dolgunluğu azaltmak için kusursuz bir maksattır.

Yanak yağı fazlalığı yüze bebeksi, tombul bir görünüm verir. Yanak yahut alt yüz yağındaki fazlalığı olan birçok insan bu durumdan rahatsızdır. Ne yazık ki birçok hadisede bu alt yüzdeki yağ fazlalığı diyet ve antrenmanın tesirlerine karşı epeyce dirençlidir, bedenlerinin öteki bölgeleri ince olan insanlarda bile daha dolgun bir görünüme neden olabilmektedir.

Yanak yağının alınması yüzdeki dolgunluğun azaltılmasında kolay ve tesirli bir yoldur, yüzde daha ince bir görünüm sağlar. Prosedür ile kare yahut kutu halindeki yüz daha keskin çizgilere ve daha alımlı “V” yahut “kalp” biçiminde kavuşur.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.