Toplumsal medyadan duyurdu! Zerrin Özer’den hayranlarını üzen karar

Uzun müddettir ortalarda görünmeyen ve ayvan sevgisiyle tanınan müzikçi Zerrin Özer, Hurma isimli köpeğini kaybetmesiyle yıkılmıştı. Özer, acı haberi toplumsal medyadan duyurmuştu. Hurma ile birlikte çekilen karesini yayınlayan ünlü sanatçı, paylaşımına; “Çok sevdiğim oğlum, her şeyim, Hurma’mı kaybettim! Allah’ım nasıl bir acıdır bu… Lütfen bu resmi görürseniz, bir dua eder misiniz? Teşekkür ederim…” notunu düşmüştü.

‘İNTİHAR’ HABERLERİYLE GÜNDEME GELMİŞTİ

Özer, köpeğinin vefatının akabinde ‘intihar etti’ haberleriyle gündeme gelmişti. Kaldırıldığı Şişli Etfal Hamidiye hastanesinde görüntülenen Özer’in acil müşahede odasındaki müdahale sonrası sedye üzerinde özel odaya alındığı görülmüştü.

Ünlü sanatkarın, 10-15 tane ilaç içip, intihar ettiği bu nedenle hastanelik olduğu tezlerine menajeri Haluk Şentürk’ten yalanlama gelmişti.

“SAĞLIK DURUMU İYİ”

Şentürk açıklamasında, “15 gündür ağır bir formda çalışıyor. Köpeği Hurma’nın vefatı de üstüne gelince durum bu türlü oldu. İntihar kelam konusu değil. Sıhhat durumu iyi” tabirlerini kullanmıştı.

“BU MÜZİĞE HAYATIMI SIĞDIRIYORUM”

Yaşadıklarından sonra bir müddettir ekranlardan uzak kalan sanatçı, son olarak Magazin D programına konuşmuştu. Özer vasiyetine dair açıklama yapıp, mezarının başında ‘Little Girl Blue’ müziğinin çalınmasını istediğini söyleyerek; “Bu müziğin içine bütün hayatımı sığdırıyorum” demişti.

Şarkıcı, vefat ettikten sonra kimsenin ‘Zerrin’i anma gecesi’, ‘Zerrin filmi’, ‘Zerrin müzikçi okulu’ üzere şeyler yapmasını istemediğini, yaşarken görmediği şeylerin öldükten sonra bir mana tabir etmeyeceğini söylemişti.

“ZERRİN ÖZER’İ KİMSE BİR YERE GETİRMEDİ”

Zerrin Özer, “Ben vefat ettikten sonra benim adımdan kimseni faydalanmasını istemiyorum. Zira Zerrin Özer’i kimse bir yere getirmedi” tabirlerini kullanmıştı.

ŞAŞIRTAN KARAR

Bu açıklamalarından aylar sonra Zerrin Özer, son Instagram paylaşımı ile sevenlerini üzdü. Uzun bir müddettir müzik dünyasından uzak bir hayat süren ünlü isim, mesleğini sonlandırdığını açıkladı.

Özer, paylaşımında; “Kıymetli dostlarım! Ben Zerrin Özer..! Birkaç gün evvel mesleksel mesleğimi kendi irademle noktaladım. Bu ortada canlarıma açıklamalıyım ki sıhhatim pek güzeldir. Hepinize, tüm canlarıma hürmetlerimi yolluyorum. Teşekkür ederim. Zerrin Özer” tabirlerini kullandı.

YORUM YAĞDI

Zerrin Özer’in paylaşımına kısa müddette binlerce yorum geldi. Müzikçi Hatice, “Olmadı bu Zerrin ablacığım bu türlü büyük güçlü bir ses… Umarım süreksiz bir karardır” yorumunda bulunurken Nadir Saraç da “Kabul etmiyoruz” diye yazdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.