Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonlarında markalardan birinci ipuçları gelmeye başladı. Pandemi sebebiyle koleksiyonlarını dijital ortamlarda tanıtan markalardan biri olan Tommy Hilfiger, bu dönem için etnik desenli kıyafetlere yük veriyor. Sizler için Tommy Hilfiger’in yeni dönem koleksiyonlarında hangi kesimler var? sorusunun cevabını derledik.

Dünyaca ünlü markalar kış koleksiyonlarını tanıtmaya başladılar. Bunlardan biri de Amerikalı giysi markası Tommy Hilfiger oldu. Dönemini dijital platformda kullanıcı beğenisine sunan marka, koleksiyon tanıtımında kadın-erkek ve aksesuar modülleri dışında TommyXLewis, TommyJeans ve Hilfiger Collection koleksiyonlarını da tanıttı. Tanıtımda PVH Türkiye, İtalya ve Yunanistan Ülke Müdürü Benoit De Crane d’Heysselaer de yer aldı. Ayrıyeten markanın Kurumsal İrtibat ve Pazarlama Müdürü Anita Koncabahar da koleksiyona konut sahipliği yaptı. Markanın yeni dönem sloganı ise, ‘Hiçbir Şeyi Boşa Harcamayan ve Herkese Kucak Açan’ oldu. Bu sloganın seçilmesinde, eserlerin neredeyse %80’inin geri dönüştürülmüş materyallerden hazırlanmış olması tesirli oldu.

Pekala Tommy Hilfiger’in 2020 Sonbahar/Kış Koleksiyonu’nda hangi kesimler var?

Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020
Tommy Hilfiger Sonbahar/Kış koleksiyonu 2020

Markanın çabucak hemen her eserinde organik pamuk kullanımı tercih edildi. Bilhassa sweatshirtlerde bu seçenek, fazlaca görüldü.

Artık akla direkt markayı çağrıştıran lacivert ve kırmızı renkleri, koleksiyon eserlerinde de hayli sık yer buluyor. Sweatlerde logolar baskın bir halde kullanılıyor.

Markanın bu dönem içerisinde tanıttığı Hilfiger Collection’de etnik kökenler tartı basıyor. Bilhassa Türkiye’den kullanıcıların ilgisini çekecek olan bu koleksiyonda siyah ve kahve tonları yükte kullanılıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.