Tolga Akış ile boşanacağını açıklayan Zeynep Bastık’ın moral tatili!

Ünlü müzikçi Zeynep Bastık, üç yıllık birliktelik yaşadığı Tolga Akış’tan Mayıs 2021’de evlilik teklifi almıştı. Sevgilisine ‘Evet’ cevabını veren sanatçı, gözyaşlarına hakim olamamıştı. Akış’ın sürprizi karşısında duygusal anlar yaşayan Bastık, memnunluğunu takipçileriyle paylaşmayı ihmal etmemişti.

“ÇOK BÜYÜK BİR HEYECAN İÇERİSİNDEYİM”

İkili, Bastık’ın 28 yaşına bastığı 7 Temmuz’da Çeşme’de dünyaevine girdi. Çiftin nikâhına katılanlar ortasında Oğuzhan Koç-Demet Özdemir çifti de vardı. Oğuzhan Koç, tıpkı vakitte çiftin nikah şahitliğini de üstlendi. Nikâh öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Zeynep Bastık, “Çok büyük bir heyecan içerisindeyim. Umarım dostlarımızla hoş bir gece geçiririz” açıklamasını yaptı.

“Eşinizle yaş farkınız ve size aldığı ikram nedir?” sorularına, “Yaş farkımız dokuz. Düğün armağanını söylemiyim. Ancak doğum günü armağanı bisiklet aldı” karşılığını veren ünlü müzikçi, bir takipçisinden gelen “Düğünden en sevdiğin fotoğraf” sorusu üzerine ise Instagram hesabından bu fotoğrafı paylaşmıştı.

‘EVET’TEN SONRA AĞLADI

Zeynep Bastık, “Evet derken heyecanlandınız mı?” sorusuna, “Düğünde ağlamamak için kendimi bayağı tuttum. Tek duramadığım an ‘Evet’ten sonra, ‘Sizi eş ilan ediyorum’ dendiği andı” cevabını vermişti.

BOŞANMA KARARI ALDILAR

Tolga Alkış-Zeynep Bastık çiftinden üzücü bir haber geldi. Üç yıllık birlikteliğin akabinde evlenen ikili, sürpriz halde boşanma kararı aldı. Evlilikte bir yıl dolmadığı için kanunen boşanma davası açamayan çiftin, mahkemeye müracaat için beklediği öğrenildi.

“BİRBİRİMİZİN HAYATINDAN ÇIKMIYORUZ”

29 yaşındaki müzikçi, gündem olan haber sonrası toplumsal medya hesabından şu açıklamayı yaptı:

Tolga benim için bir sevgiliden yahut eşten çok daha fazlası oldu daima. O yüzden bu evliliği sonlandırma kararı alırken çok dramatize etmedik. Zira biliyoruz ki dört sene boyunca bizi asla telaşa düşürmeyen sonsuz sevgimiz, birbirimize duyduğumuz itimat en başta geliyor, o denli olmaya da devam edecek. Kurduğumuz tüm hayalleri gerçekleştirmek için çalışmaya devam edeceğiz. Özcesi birbirimizin hayatından çıkmıyor, yalnızca biçim değiştiriyoruz. Ve birbirimizi çok seviyoruz.

“SENİ ÇOK SEVİYORUM ZEYNOCUM”

Tolga Akış ise toplumsal medya paylaşımına, “Bugün çıkan boşanma haberleri ile ilgili birinci ve son iki cümle edeyim. Haber yanlışsız lakin Zeynep benim sevgilim yahut eşim değil, ailem. Evlilik işini çok beceremedik evet, fakat birlikte becerebildiğimiz çok fazla şey var. Onları yapmaya ve birbirimizin başına bela olamaya devam edeceğiz. Seni çok seviyorum Zeynocum” notunu düştü.

TATİLE ÇIKTI

Tolga Akış’tan boşanacağını açıklayan Zeynep Bastık, yakın arkadaşları Can ve Meral Büyükkalkan ile tatile çıktı. Evvel İzmir’e giden arkadaşlar, daha sonra Güney’e inerek tekne kiraladı. Tekne tatilinden anları takipçileriyle paylaşan ünlü müzikçinin keyifli olduğu görüldü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.