Titreyen elleri gündem olmuştu! Tom Hanks’i öfkelendiren hayran

ABD’li oyuncu Tom Hanks, 2020’nin Mart ayında eşi Rita Wilson ile birlikte koronavirüse yakalanmıştı. Aktör ve eşi, koronavirüse yakalanan birinci ünlülerden olmuştu.

Hanks Instagram’dan yaptığı açıklamada, eşi ile Avustralya’da rahatsızlandıklarını, yapılan testler sonucunda koronavirüse yakalandıklarının onaylandığını duyurmuştu:

Merhaba millet. Rita ve ben Avustralya’dayız. Biraz yorgun hissettik, güya soğuk algınlığı üzere. Ve kimi beden ağrılarımız vardı. Rita’nın gelip geçen birtakım titremeleri ve hafif ateşleri vardı. İşleri gerçek yapmak ismine koronavirüs testi yaptırdık ve müspet çıktık.

Ardından hastanede tedavi görmeye başlayan çiftten hoş haber gelmişti. İkilinin, thastaneden taburcu olduğu ve önlem hedefli kendilerini Queensland’daki kiralık konutlarında karantinada kaldıkları öğrenilmişti.

EVLERİNE DÖNDÜLER

Hastalık süreci boyunca hayranlarına sık sık bilgi veren ünlü isim ve eşi, karantinadan çıktıktan sonra ise Los Angeles kentine dönmüş; uçaktan iner inmez ise meskenlerinin yolunu tutmuştu.

Hanks, daha sonra yaptığı bir açıklamada ise yaptığı yeni açıklamada, “Çok rahatsız edici semptomların olduğu bir 10 gün geçirdim. Memnunlukla söylüyorum ki, hayatımı tehdit eden bir durum olmadı” demişti.

KORONAVİRÜS ÇIKIŞI!

İlerleyen vakitlerde maske takma ve toplumsal aralık kuralları üzerine bir görüntü yayınlayan ünlü isim, koronavirüse karşı tedbir almayan insanlara hürmet duymadığını da belirtmişti.

Vaka sayısındaki artışa karşın insanların maske takmamasını anlayamadığını belirten Hanks, “Gerçekten anlamıyorum. Sözün tam manasıyla yapabileceğiniz en az şey bu” halinde konuşmuş ve eklemişti:

Araba kullanırken sürat sonlarına uymanız gerekir, dönecekseniz sinyal vermeli ve yayalara çarpmaktan sakınmalısınızdır. Bu üç şeyi yapmıyorsanız, otomobil kullanmamalısınız. Şayet maske takamıyor, ellerinizi yıkamıyor, toplumsal uzaklık kurallarına uyamıyorsanız, o vakit size hürmet duymuyorum. Bahanelerinize karnım tok.

ELLERİNİN TİTREDİĞİ GÖRÜNTÜ GÜNDEM OLDU

Tüm bunların akabinde Tom Hanks’in hayranları, yeni sineması ‘Elvis’in Avustralya galasında sahnede ellerinin titrediğini gösteren bir görüntünün yayınlanması üzerine oyuncunun sıhhatiyle ilgili endişelenmeye başladı.

4 Haziran’da kaydedilen lakin yeni yayınlanan manzaralarda, kalabalık gülerken ve efsane aktörün esprili kelamları için tezahürat yaparken, mikrofonunu sabit tutmak için uğraş eden Hanks’in ellerinin titrediği görülüyor.

2013 yılında Tip 2 diyabeti olduğunu halka açıklayan 65 yaşındaki ünlü isim, hayranlarıyla konuşurken mikrofonu titreyen elleri ortasında hareket ettirdikten sonra, iki eliyle birden tutmaya çalıştı.

“SAĞLIĞI ONU İLGİLENDİRİR”

Tom Hanks’in titreyen ellerinin imajları ve yaşıyor olabileceği sıhhat meseleleri kısa müddette viral olurken; ‘Forrest Gump’ ikonunun hayranları, akötün sıhhatiyle ilgili yapılan spekülasyonların yanlış ve uygunsuz olduğunu söyleyerek toplumsal medyaya akın etti.

Bir Twitter kullanıcısı, “Hanks hala kalan en âlâ oyunculardan biri… Sıhhati onu ilgilendirir” diye yazarken, bir diğeri ise yıldızın titereyen ellerinin muhtemelen şeker hastalığından kaynaklandığını ve bunun alarma geçilmesine neden olmaması gerektiğini söyledi.

Başka kullanıcılar ise, aktörün yaşadığı sorunun geçmişte geçirdiği koronavirüsle kontaklı olabileceğini savundu.

Hanks, bariz bir halde titreyen ellerinden şimdi bahsetmedi.

EŞİNİN YARDIMINA KOŞTU

Öte yandan aktör, sıhhat durumuyla ilgili bu tasaların akabinde New York’ta hayran kalabalığının içinden birinin Rita Wilson’ı itmesi ve istikrarını bozması sonucu eşinin yardımına koştu.

Çift, yemek yedikleri restorandan ayrılırken etraflarında büyük bir kalabalık oluştu ve onlara yanlışsız akın etti. Hayran kitlesinden biri ise ikiliye ziyadesiyle yaklaşıp, 65 yaşındaki Wilson’ı iterek istikrarını kaybetmesine neden oldu.

“KARIMI DÜŞÜRMEYE Mİ ÇALIŞIYORSUN?”

Düşmekten son anda kurtulan Rita Wilson, hayranına “Kes şunu!” diye bağırdı. Olayı gören Hanks, öfkesine hakim olamayarak kalabalığa döndü ve “Geri çekil! Karımı düşürmeye mi çalışıyorsun?” diye bağırdı.

İkili, akabinde kabalıktan kurtularak, kendilerini bekleyen araçlarına binip uzaklaştı.

34 yıldır keyifli bir evlilik sürdüren Hanks ve Wilson’ın, Chet (31) ve Truman (25) isminde iki oğulları var. Birinci olarak 1981’de ‘Bosom Buddies’ setinde tanışman ikili, ilgileri aşka dönüşmeden evvel de arkadaşlardı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.