TEŞKİLAT CEREN ÖLDÜ MÜ? Teşkilat’ın Ceren’i Ezgi Eyüboğlu diziden neden ayrıldı?

Ezgi Eyüboğlu, TRT1’in fenomen dizisi Teşkilat’da Ceren rolü ile milyonların dikkatini çekti. Oyuncunun dizideki akıbeti merak konusu olurken, yayımlanan fragmanda da Ceren’in hayatına son vermek üzere olduğu görülüyor. Pekala, Ezgi Eyüboğlu diziden ayrılacak mı?

CEREN ÖLECEK Mİ?

Ekibin, karşısına çıkan Ceren’i dizide Ezgi Eyüboğlu oynuyordu. Teşkilat’ın yayımlana fragmanında Ceren’in patlayan bir bina içinde kaldığı görülüyor. Oyuncunun dizideki akıbeti hakkında şimdi bir açıklama yapılmadı.

Gazeteci Birsen Altuntaş’ın haberinde ise, ”Dizinin Ceren’i Eyüboğlu aslında birinci dönemin birinci yarısında kıssadan ayrılacaktı. Lakin karakter diziye çok yakışınca ömrü 2 dönem sürdü. Senaryodaki öyküsü biten oyuncunun kaçıncı kısımda ayrılacağı ise yakında belirli olacak.” sözleri yer almıştı.

EZGİ EYÜBOĞLU KİMDİR?

Eyüboğlu, 15 Haziran 1988 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. İstanbul Üniversitesi İktisat Kısmı’nda okuduğu sırada tiyatro kulübüne katıldı. Oyunculuk için ajansa kaydoldu. İktisat kısmından mezun olduktan sonra Bahçeşehir Üniversitesi İleri Oyunculuk Kısmı’nda yüksek lisans yaptı. Yüksek lisans yaparken oyunculuğa 2010 yılında başladı. Reklam sinemaları akabinde 2011 yılında Kalbim Seni Seçti dizinde rol aldı. 2012 yılında Süper Yüzyıl dizisindeki Aybige Hatun rolüyle ünlendi. Aşkın Gören Gözlere Gereksinimi Yok ve Yol Arkadaşım 2 sinemalarında yer aldı.

Genç oyuncu 2016 yılında kendisi üzere oyuncu olan Kaan Yıldırım ile evlense de ikili 2019 yılında ayrıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.