Telefonu çalınan Pucca’ya şantaj! “Çıplak pozların” var deyip 500 bin TL istediler

PuCCa ismiyle tanınan ünlü toplumsal medya fenomeni ve müellif Selen Pınar Işık, geçtiğimiz günlerde cep telefonunu çaldırdı. Hırsızlığın akabinde şantaj edilen fenomen, toplumsal medya hesabından sitem etti.

“TELEFONU ÇALIP OLMAYAN FOTOĞRAFLARIM İÇİN ŞANTAJ ETTİLER

Görüntülerin karşılığı için kendisinden 500 bin TL istediklerini söyleyen Selen Pınar Işık, Instagram hesabından yaptığı paylaşımda şu tabirleri kullandı: “8 Haziran gecesi telefonum çalındı arkadaşlar. Sonrasında bana telefonumda çıplak fotoğraflarımın bulunduğu, ortaya atmamaları karşılığında 500 bin TL istedikleri mail geldi. G..ümün fotosu 500 binmiş diye düşünürken, çıplak foto biriktirmeyecek kadar internet kaşarı olduğum aklıma geldi. Yani aklı olan biri beni tehdit edecek olsa, ‘Photoshopsuz fotoğraflarını koyarız’ kaygısı. O yüzden palavradan da olsa koydukları g… beğenirseniz sevinirim.”

“ERGEN KARDEŞLERİM BU TÜRLÜ BİR ŞEY YAŞARSANIZ ANNENİZE SÖYLEYİN”

Paylaşımından sonra tıpkı durumu yaşayan birçok bayandan ileti aldığını söyleyen Pucca, kelamlarına şöyle devam etti: “Bu ortada çıplak fotoğrafları yüzünden tehdit edilen yüzlerce bayan bana yazmış. Arkadaşlar vücut sizin vücudunuz, istediğinize göstermekte özgürsünüz. Bunu oraya atmak isteyende sorun var, sizde değil! Bilhassa ergen kız kardeşlerim bu türlü durumda annelerinize anlatın, sizi anlayacaktır, ardınızda duracaktır. Anlamaz demeyin emin olun anneleriniz de sizin geçtiğiniz yollardan geçti.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.