Survivor’da son viraja girildi! Adaya veda eden isim kim oldu?

Survivor’da eleme adayları muhakkak oldu. Nagihan’ın dokunulmazlığı kazandıktan sonra herkes hangi ismi söyleyeceği merak ediliyordu. Bayanlardan rastgele bir ismi söylemeyeceğini açıklayan Nagihan, Hikmet’in ismini söyledi. Hikmet ise bu duruma hayli reaksiyon gösterdi. ‘Tercih seçeneğinin’ olduğunu belirten Nagihan, ‘Biz bayanlar olarak çok yıpranıyoruz’ dedi. Hikmet ve Nagihan ortasında tansiyon yaşandı. Acun Ilıcalı ortaya girerek, ‘Arkadaşlar susar mısınız lütfen’ diyerek müdahale etti.

ELEME ADAYLARI MUHAKKAK OLDU

Nagihan’ın Hikmet’in ismini vermesiyle bir eleme adayı daha belirli oldu. Öteki adaylar ise Ogeday ve Berkan’dı. Performans birincisi olan Adem de bir isim söyledi. Son eleme adayı Nisa oldu.

İŞTE VEDA EDEN İSİM

Survivor All Star’da aday olan 4 isimden adaya veda eden kişi Ogeday oldu. Ogeday’ın vedası sonrası Nisa gözyaşlarını tutamadı. Ogeday yaptığı açıklamada, “İyi ki gelmişim, düzgün ki sizi tanımışım. Her şeye sıfırdan başladım, çok bedelli beşerler tanıdım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Bu hiçbir şeyin sonu değil. Bu sene istediğim performansa ulaşamadım. Yapacak bir şey yok bunu da yaşamak gerekiyormuş” dedi.

Acun Ilıcalı ise “Son 4’e de ismini yazabilirdim aslında. Benim için özel yarışmacılardan birisin. Bugün bu eleme beni sahiden üzdü. Finalde olamayacağın için tek bir yanılgı tahminen de seni yarı yolda bıraktı.” sözlerini kullandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.