Survivor’da Nagihan’dan Hikmet’e: Bana bâtın bir hayranlığı olduğunu düşünüyorum!

Yapımını ve sunuculuğunu Acun Ilıcalı’nın üstlendiği Survivor, bu yıl All Star formatıyla ekranlara geliyor. Büyük finale geri sayımın başladığı müsabaka, 22 Haziran Çarşamba akşamı 142’nci kısmıyla izleyici karşısına çıktı. Son olarak Berkan’ın elendiği Survivor son kısımda, haftanın birinci dokunulmazlık oyunu oynandı. 

ADEM’DEN NAGİHAN’A: SAÇMALIYORSUN!

Seremonide Hikmet’le ortasında geçen tartışmada; Hikmet’in performansını küçümsediğini anlatan Nagihan, öbür arkadaşlarından da dayanak bekledi. Hikmet’in ‘Böyle bir şey demedim’ kelamlarına üzerine konuşan Ayşe ve Batuhan da bu türlü bir cümle duymadıklarını söz etti. Akabinde Adem de hususa dahil oldu ve Nagihan’ın performansına kimsenin makûs bir şey söyleyemeyeceğini ve Hikmet’in de söylemediğini belirtti.

Buna çok sonlanan Nagihan, “Siz de işinize geleni duyuyorsunuz. Madem en sevdikleriniz üzerine yemin edin” deyince Adem de kızdı. “Saçmalıyorsun Nagihan, bizi de zan altında bırakıyorsun palavra söylüyormuşuz üzere ayıp vallahi” dedi. Hikmet’in “Ben elimden geleni yapıyorum, sen kendi performansınla ilgilen” dediğini anlattı.

HİKMET-NAGİHAN GERİLİMİ

Oyunda Nagihan Karadere, Batuhan Karacakaya, Adem Kılıçcı, Hikmet Tuğsuz, Nisa Bölükbaşı ve Ayşe Yüksel ferdi dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi.

Dokunulmazlık oyununda Hikmet ve Nagihan karşı karşıya geldi. Oyun sonunda 4-0 skorla galip gelen Hikmet oldu. Kazandıktan sonra “Hak edene hak ettiğini vereceksin, dört-sıfır” diye sevinen Hikmet’e Nagihan sonlandı.

“Anca bayan yenince sevinirsin aslında. Bayan gücün kâfi zira senin zavallı. Ben yapamadım, sen almadın. Benim yeteneksizliğim. Bir de aldığı sayıyla övünüyor. Zavallısın sen zavallı. Lakin yalakalık yaparsın buradan aldığın sayılarla” dedi.

Hikmet de “Hiç olmazsa makus hareket yapmıyorum. Peşrevimi çekiyorum, selam yolluyorum. Bayan yarışır biçimde yarışmadın. Hareket çektin bana” diye karşılık verdi.

“BIRAK ARTIK ŞU KADINI!”

Bu kelamlar üzerine bağırmaya başlayan Nagihan, “Bırak artık şu bayanı be. Ben ne yapıyorum burada? Bayana yakışır üzere yarış diyorsun, ne yapacaktım?” dedi. Hikmet de “Kadına yakışır üzere sevin diyorum ben sana” sözlerini kullandı.

“Sen de adam üzere sevineceksin o zaman” halinde konuşan Nagihan, “Bundan sonra potalarda görüşeceğiz. Yanımda oturacaksın, her seferinde tir tir titreyeceksin. İki tan aldığın sayıyla benim beceriksizliğimden aldın. Bir bayanın yakasından düş artık. O kadar zavallısın ki uğraşmadığın adam kalmadı. Sıra bende. Beni finalden etmeye çalışıyorsun, ayağımı kaydırmaya çalışıyorsun. Yazıklar olsun sana, hakkımı helal etmiyorum. Bu nasıl bir insan? Allah isteği için benimle uğraşma, yakamdan düş” dedi.

DOKUNULMAZLIĞI KİM KAZANDI?

Bireysel olarak çaba eden yarışmacılar dokunulmazlığı kazanmak için heyecan dolu oyunlarda kıyasıya çaba gösterdi. Survivor’da haftanın birinci dokunulmazlık oyununu kazanan yarışmacı Adem oldu.

“HİKMET’İ DE SEVİYORUM”

Konseyde Acun Ilıcalı’nın Nagihan’a “Bugün Batuhan kazansın diye elinden geleni yaptın. Batuhan’la finale gittiği için gurur duyuyor musun?” diye sordu.

Nagihan Karadere, “Bana ne kadar aralıklı olsa da ben onu çok seviyorum. Çok sevgimi aşikâr edemeyen bir beşerim elimden geldiğince aralıklı olmaya çalışıyorum herkesle. Bana en uzak insanı dahi seviyorum, Hikmet’i de seviyorum. Kendisinin de bana bilinmeyen bir hayranlığı olduğunu düşünmeye başladım. Zira olağan bir hengame değil aramızdaki. Evvelce de arkadaştık yalnızca ortamızda toplumsal medyada bir sürtüşme olmuştu. Lakin ben insanı insan olduğu için seviyorum. Ne kadar beni alt etmeye çalışsa da sonuçta bir maksat uğruna savaş veriyoruz” dedi.

Ardından kelama giren Acun Ilıcalı, “Bundan beş ay öncesinde Nagihan, “Hikmet arslan üzere survivor. Hikmet’in hem ada hayatı güzel hem performansı. Bizim erkeklerden bir şey olmaz. Sonra da Hikmet’i övdüm diye bana düşman oldular, çekemiyorlar beni” üzere yorumlar yapmıştı. Beşerler değişebilir. Ben esasen kimsenin ortası makus olsun istemiyorum” sözlerini kullandı.

Söz isteyen Hikmet ise “Şu anki Nagihan’la iki saat evvelki Nagihan ortasında dağlar kadar fark var. Ancak o bana beyaz bayrak uzattı. Ben de o bana nasıl davranırsa o denli davranırım. Üç gün kalmış, dört gün kalmış fark etmez” dedi.

HAFTANIN BİRİNCİ ELEME ADAYI

Dokunulmazlık kolyesini alan Adem Kılıçcı, 142’nci kısımdaki ada kurulunda, haftanın birinci eleme adayı olarak Ayşe’nin ismini söyledi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.