Survivor’da ikinci eleme adayını dokunulmazlığı kazanan isim belirledi!

TV8’de Survivor heyecanı yaşanıyor. Finale çok az vakit kala yarışmacılar ferdi olarak parkura çıkıyor. Üst üste üç dokunulmazlık oyunu sonunda dört eleme adayı belirleniyor.

Survivor’da dün akşam yayınlanan 140’ıncı kısımda yarışmacılar yeni bir ferdi dokunulmazlık oyununda karşı karşıya geldi. Oyun öncesi kazanan yarışmacının restoranda akşam yemeği ve sürpriz mükafatlar alacağı açıklandı. Şampiyonluk için artık daha kritik olan dokunulmazlık oyununda sıralama mühletleri için yarışmacılar birinci olarak uğraş verdi. Sıralama tipleri sonrası eşleşmeler Batuhan-Berkan, Hikmet-Nisa, Adem-Ayşe olarak belirlendi.

DOKUNULMAZLIĞI AYŞE KAZANDI

Yarı finalde Nagihan-Berkan ile Ayşe-Nisan müsabakası yaşanırken, atışlarda Berkan ve Nisa elendi. Survivor All Star yarışında dokunulmazlık finaline Ayşe ve Nagihan kaldı. Ayşe başarılı atışlarla dokunulmazlıkta skoru 3-0’a getirdi. Survivor’da dokunulmazlığı Ayşe, 4-1’lik skorla aldı.

“ÜZÜLEREK NİSA DEMEK İSTİYORUM”

Potaya isim veren Ayşe şunları söyledi:

Güçlü kadınlarız. Burası bayan erkek ayrımı yapmaya gereksinim olunacak bir yer değil. Bu biçim bir algıya yer vermek istemiyorum. Hepimiz eşit kaidelerde yarışıyoruz. Bu biçim ayrımlara gerek yok. Bu üslup niyetler başından beri saçma kanılar. Biz buralara gelirken yeri geldi bayan yarışmacı da yazdık, bayan potası da yaptık. Yani bence şampiyon olacaksam nitekim hak eden bir yarışmacı olarak o kupayı kaldırmayı tercih ederim. Bugünkü fikrim büsbütün kendi kadro arkadaşlarımın konuşması ve içimden hissettiğimle ilgili. Şayet hakikaten bir bayan şampiyon olacaksa potadan çıkarsa olacaktır. Bahtı bizi destekleyenler etkiliyor. Üzülerek Nisa demek istiyorum.

“BEKLEDİĞİM ŞEYDİ”

Nisa, ”Beklediğim şeydi. Şaşırdım mı? Hayır. Yalnızca Ayşe’nin söylediği şeyin gerisinde duracağını iddia ediyordum. ‘Sembolü ben alırsam Hikmet’i söyleyeceğim’ demişti. Bu potadan çıkamayacaksam öyküm bitmiş olur. Az müddet kaldı. Bir tane kolye sahibi oldun diye şampiyon olmuyorsun. Her şeyi halkımız ve Allah bilir. Gerisi ne olacak. İki kişiyi de istekli kadrosunun yanına bekliyoruz ” sözlerini belirtti.

BİL BAKALIM OYUNU OYNANDI

Heyecan dolu gecede dokunulmazlık sonrası yarışmacılar bil bakalım oyununda karşılaştı. Oyun öncesi Murat Ceylan kazanan yarışmacının üç yarışmacıyı daha mükafata götüreceğini söyledi. Bil bakalımın mükafatı ise kahve oldu. Gecede yarışmacılar Murat Ceylan’ın sorduğu sorulara yakın kestirimleri vermeye çalıştı. Nisa-Hikmet eşleşmesinde oyunun kazananı Hikmet oldu. Hikmet mükafata Batuhan, Ayşe ve Adem’i götürmeyi tercih etti.

SURVİVOR’A VEDA EDEN SON İSİM

Survivor All Star’da aday olan dört isimden adaya veda eden kişi Ogeday oldu. Ogeday’ın vedası sonrası Nisa gözyaşlarını tutamadı. Ogeday yaptığı açıklamada, “İyi ki gelmişim, yeterli ki sizi tanımışım. Her şeye sıfırdan başladım, çok bedelli beşerler tanıdım. Burada olduğum için asla pişman olmadım. Bu hiçbir şeyin sonu değil. Bu sene istediğim performansa ulaşamadım. Yapacak bir şey yok bunu da yaşamak gerekiyormuş” dedi.

“BU ELEME BENİ NİTEKİM ÜZDÜ”

Acun Ilıcalı ise “Benim için özel yarışmacılardan birisin. Bugün bu eleme beni nitekim üzdü. Finalde olamayacağın için tek bir yanılgı tahminen de seni yarı yolda bıraktı” sözlerini kullandı.

 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.