Survivor Mert Öcal ve Sude Burcu’dan aşk pozları!

Acun Ilıcalı’nın imalcisi olduğu Survivor’da birebir periyotta gayret ettiği Sude Burcu ile ortaya çıkan Mert Öcal, geçtiğimiz günlerde sevgilisinin tatil pozlarına yaptığı yorumla isminden kelam ettirmişti.

Instagram’da 329 bin takipçisi bulunan Survivor Sude, beyaz şortlu pozlarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu. Mert Öcal, sevgilisinin 35 binden fazla beğeni ve çok sayıda yorum alan gönderisine, “Vay vay vay” iletisini yazdı ve alev emojisi eklemişti.

KALPLİ PAYLAŞIM

Geçtiğimiz haftalarda Survivor All Star’dan elenen 26 yaşındaki tekvandocu ve zumba eğitmeni Sude Burcu, bunun öncesinde ise Türkiye’ye gelir gelmez soluğu 39 yaşındaki sevgilisinin yanında almış ve oyuncuyla çektikleri kareye kırmızı kalp emojisi koyarak toplumsal medyada paylaşmıştı.

SURVİVOR’I KARIŞTIRAN AŞK ÜÇGENİ!

Survivor’dan evvel aşk yaşayan Mert ve Sude, bu alakayı bâtın tutmayı tercih etmişti. Evrim Keklik, oyun alanında Sude ve Mert’e “Aranızda bir şey mi var?” diye sorunca gerçekler ortaya çıkmıştı. Mert, 14 Şubat Sevgililer Günü’nde, Sude’ye çiçek ikram etmişti. Sürprize karşılık veren Sude, teşekkür edip, çiçeği almış ve ünlü oyuncunun Sevgililer Günü’nü kutlamıştı.

“BU ADAMLA NELER YAŞADIĞIMI BİLEMEZSİN”

Mert’in bu atılımı, Nisa Bölükbaşı’nı kızdırmıştı. Gönüllüler ismine gayret eden Nisa, ekip arkadaşı Sude’ye Mert’in dışarıda bir bağı olduğunu söylemiş ve “Daha havaalanında ‘Seni seviyorum’ dedi. 10 saniye sonra senin yanına geldiyse bu içimi yiyor anladın mı?” kelamlarıyla reaksiyonunu lisana getirmişti. Sude ise, “Bu çok özel bir konu! Sen benim neden devam ettiğimi bilemezsin. Daha evvelden benim bu adamla 8-9 ay neler yaşadığımı bilemezsin” tabirlerini kullanmıştı.

Mert ve Makbule’nin birlikteliğini bildiğini söyleyen Nisa, bildiklerini Sude’ye anlatmıştı. Survivor 2020’de yarışan Makbule Şakalakoğlu da Nisa’ya sarıldığı fotoğrafı yayınlayarak, yakın arkadaşının takviyesine karşılık vermişti. Toplumsal medyada Mert Öcal’ı takip etmeyi bırakan Şakalakoğlu, birlikte yer aldıkları fotoğrafları da kaldırmıştı.

YENİ POZLARINI PAYLŞATILAR

Tüm bunların akabinde Mert Öcal ve Sude Burcu, yeni aşk pozlarını takipçilerinin beğenisine sundu.

Katıldıkları bir düğünden pozlarını paylaşan çiftin kısa müddette binlerde beğeni alan gönderilerine, “Çok hoşsunuz maşallah”, “Düğün tarihi ne vakit?”, “Bu aşk yalnızca bir heves bence, 2 ay sonra biter. Demedi demeyin” ve “Aşklar ya, aşkla bakıyorlar birbirlerine” üzere yorumlar geldi.

İkili, birbirlerinin gönderilerine kalp emojileri bırakmayı da ihmal etmedi.

KASK TAKMADI!

Öte yandan Mert Öcal, geçtiğimiz günlerde Bebek’te objektiflere takılmıştı. Trafikte motoruyla kolaylık sağlayan Öcal, basın mensuplarıyla konuşarak, “Görüşülen projeler var. Şimdi netleşen bir şey yok” sözlerini kullanmıştı.

Ünlü ismin kask takmayarak kuralları çiğnemesi ise dikkatlerden kaçmamıştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.