Survivor All Star’da ortalık karıştı! Nagihan ve Hikmet birbirine girdi

Haziran ayının sonunda final yapacak olan Survivor All Star’da tansiyon yükseldi. Kişisel oyunların oynadığı müsabakada Nagihan, Hikmet’e 4-0 yenildi. Son sayısını alan Hikmet’in Hak edene hak ettiğini vereceksin. Kâfi mi yetmez. Al işte 4-0″ demesi ortalığı gerdi.

“ALDIĞIN SAYIYLA YALAKALIK YAPARSIN”

Hikmet’in oyun sonrası sevincine sonlanan Nagihan, “Anca bayana yenilince sevinirsin aslında. Bayana gücün kâfi senin, zavallı. Ben yapamadım, sen almadın. Benim yeteneksizliğim. Bir de aldığı sayıyla övünüyor. Zavallısın sen. Anca yalakalık yaparsın aldığın sayıyla” dedi.

NAGİHAN, HİKMET’İN ÜZERİNE YÜRÜDÜ

Hikmet de Nagihan’ın kelamlarına “Hiç olmazsa berbat hareket yapmıyorum. Ben peşrevimi çekiyorum, selamımı yolluyorum. Bayana yakışır halde yarışmadın, hareket çektin bana” diyerek karşılık verdi. Tansiyonun düzgünce yükseldiği anlarda Nagihan, sonla yerinden kalkarak Hikmet’in üzerine yürüdü.

“YAZIKLAR OLSUN, HAKKIMI HELAL ETMİYORUM”

Hikmet’in kelamıyla düzgünce sonlanan Nagihan ise şu sözlerle ateş püskürdü: “Kadını geç artık ne bayanı? Nasıl bayana yakışır üzere yarış diyorsun? Ben ne yapıyorum burada, nasıl yarışacağım? Sana ne oğlum sana ne. Sen de adam üzere sevineceksin. Haydi, yallah. Potalarda görüşeceğiz. Yanımda tir tir titreyeceksin. Uğraşmadın adam kalmadı, sıra bana geldi. Atletizm topluluğunda bir arada ekmek yedik, sana yazıklar olsun. Beni şampiyonluktan edebilmek için bel atı vuruyorsun. Ben sana hiçbir şey yapmadan sen beni gelip doping üzerinden vurdu. Ağalarına, paşalarına selam yolluyorsun bana yenilince. Sana hakkımı helal etmiyorum. Seninle ismimin birebir yerde anılmasından da tiksiniyorum.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.