Şükrü Özyıldız: Müsaadenizle ben dönemi açıyorum

Son devirde dijital bir platformda yayınlanan ‘Aşk Taktikleri’ sinemasıyla gündemde olan Şükrü Özyıldız, ‘Yasemin Şefik +1’ isimli podcast programına konuk oldu. Ünlü oyuncu, samimi açıklamaları ve eğlenceli yorumlarıyla dinleyenlere kahkaha dolu bir an yaşattı.

Dijital platformda yayınlanan ‘Aşk Taktikleri’ sinemasıyla gündemde olan Şükrü Özyıldız, “Aynaya çok az bakıyorum. Konutta geçen bir arkadaşım fark etti, yalnızca banyoda ayna var. Ben de giysi odasına bir tane aldım. Aynaya bakan biri değilim” dedi.

“ÇOK DIŞARI ÇIKIYORUM LAKİN PAYLAŞMIYORUM”

Yasemin Şefik’in “Seninle hiç dışarıda karşılaşmıyorum. Eğlenmeye çıkmaz mısın?” sorusuna güzel oyuncu, “Aslında çok çıkıyorum. Yalnızca bunu paylaşmayı sevmiyorum. Bunun tanınmış kişi olmakla da ilgisi yok. Evvelce de böyleydim. Hatta vaktinde Messenger’da takılırken, daima çevrimdışı olurdum” açıklamasıyla dikkat çekti.

PARTNERİNİN DOĞUM GÜNÜNÜ KUTLADI

Özdemir, son olarak faal olarak kullandığı toplumsal medya hesabından dijital platformda izleyicisiyle buluşan ‘Aşk Tatikleri’ sinemasındaki partneri Şükrü Özyıldız’ın doğum gününü kutladı.

14,7 milyon takipçisi olan Instagram hesabının kıssalar kısmından Özyıldız ile birlikte çekilen fotoğraflarını yayınlayan hoş oyuncu, rol arkadaşını da etkiketleyerek “İyi ki doğdun, yeterli ki varsın! Daima memnunluk getirsin sana hayat, daima muvaffakiyet…” iletisini yazdı.

DEMET ÖZDEMİR’E ÖVGÜ

Öte yandan geçtiğimiz günlerde Rumelihisarı’nda görüntülenen Şükrü Özyıldız, Özdemir ile başrolü paylaştığı ‘Aşk Taktikleri’ sineması hakkında konuşarak, “Onun için de çok heyecanlıyım, çok da hoş bir sinema oldu. Demet çok âlâ bir oyuncu, çok düzgün bir partner” sözlerini kullanmıştı.

TEKNE TİPİNE ÇIKTI

Son olarak final yapan ‘Masumlar Apartmanı’nda rol alan Şükrü Özyıldız, Fethiye’de tatil yapıyor. Tekne çeşidine çıkan 34 yaşındaki oyuncunun, “Müsaadenizle ben dönemi açıyorum” notuyla yayınladığı fotoğrafları toplumsal medyada büyük ilgi gördü. Spor tutkunu olan Özyıldız’ın, kaslarına yorum yağdı.

Ünlü oyuncunun paylaşımı, kısa müddet içerisinde toplumsal medyada gündem oldu.

ÜNLÜ İSİMLER KAYITSIZ KALAMADI

Ezgi Mola ve Merve Dizdar da karelere kayıtsız kalmadı. Mola, fotoğraflara “Açmayaydın dönemi be Şükrü’m!” yorumunu yaparken, Dizdar ise, “Aç tabi dönemi Şükrü! Vuhuu!” bildirisini yazdı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.