Şükran Ovalı-Caner Erkin çifti Alaçatı tatilinde

Futbolcu Caner Erkin ile 2017 yılında İtalya’nın başşehri Roma’da nikâh masasına oturan, Ağustos 2018’de Mihran Ela’nın dünyaya gelmesiyle birinci defa anne olma sevinci yaşayan Şükran Ovalı, geçtiğimiz ay Re Touch Mag’in kapağı olmuşu, dergiye verdiği röportajda kızı ve evliliği hakkında samimi açıklamalarda bulunmuştu.

“EVLİLİĞİ DÜŞÜNMÜYORDUM”

Sezon finali yapan Kanal D dizisi ‘Yargı’nın Savcı Derya’sı, “Caner Beyefendi ile tanışmadan evvel evlilik ve anne olma fikrine nasıl bakıyordunuz?” sorusuna şu cevabı vermişti:

Açıkçası düşünmüyordum. Çok da isteğimi hatta cüretim yoktu evliliğe fakat her vakit çok anaç biriydim. Çocukları daima çok sevmişimdir, bunu beni yakından tanıyanlar çok güzel bilir. Hayatın size ne getireceğini bilemiyorsunuz natürel, çok şükür ki Caner’le yollarımız kesişti. Artık ailem, her şeyim ve tekrar ‘iyi ki’ diyorum. İstikrar sabır ve yürek… Daima teşekkür ediyorum vazgeçmediği için. Ön yargı işte. Her türlüsü ziyan, neyse ki sonuç hoş.

“MİHRAN’LA TEKRAR DOĞDUM”

Mutlu bir evliliği olan 37 yaşındaki oyuncu, “Mihran Ela’nın doğumundan sonra nasıl bir değişim yaşadınız?” sorusunu ise “Anne olunca çok fazla değişim de beraberinde geliyor. Anne olmadan evvel güya daha fazla kendinizi etrafa onaylatmaya çalışıyorsunuz, meslek hayatınızı da özel hayatınızı da. Mihran’la birlikte ben de bir birey olduğumun farkına vardım. Onaylatma hissim kalmadı ve hayatta en çok kızımı sevecek olmak rahatlattı beni. Sahiden düşünüyorum da onsuz ne yapmışım bu kadar vakit. Mihran olmadan evvel güya eksikmişim ve kızımla tamamlandığımı hissediyorum. ‘Onunla tekrar doğdum’ diyebilirim. Daima güçlü bir kadındım, yıllardır kendi ayaklarım üzerinde duruyorum lakin artık daha güçlü hissediyorum kendimi. Kısa yoldan söylemem gerekirse; hamdım, piştim” formunda cevaplamıştı.

“EVDE AKİT GEÇİRMEYİ SEVERİM”

“Gün bitince konut ortamında nasıl biri Şükran Ovalı?” sorusu üzerine Ovalı, “Sakin, pijamalı, sevdikleriyle vakit geçiren, kızının tabanından ayrılmayan biri. Evcimenimdir, meskende vakit geçirmeyi çok severim. Sağlam dostlarım var, seçilmiş ailem her biri. Sıkça onlarla bir ortaya geliriz kesinlikle. Sevdiklerimle birlikte kalabalık sofralarda vakit geçirmeyi çok severim” sözlerini kullanmıştı.

ALAÇATI’DA TATİL

Oyuncu Şükran Ovalı ile eşi Caner Erkin, Çeşme Alaçatı’da bulunan meskenlerinde yaz tatiline devam ediyor. Ünlü çift, evvelki gün The Beach Of Momo’da objektiflere yansıdı.

Kendilerine ayrılan localarında uzun müddet sohbet eden ikili, ilerleyen saatlerde el ele denize girdi. Bir müddet denizde duran Erkin ve Ovalı, havanın rüzgarlı olması sebebiyle yüzüp yüzmemekte kararsız kaldı.

Neşelerinin yerinde olduğu gözlenen Şükran Ovalı ve Caner Erkin, rüzgara fazla dayanamadı ve kısa süren deniz keyfinin akabinde çabucak localarına geçerek kurulandı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.