Shakira, Gerard Pique’nin gece hayatını takip etmek için dedektif tutmuş!

Geçtiğimiz haftalarda İspanyol futbolcu Gerard Pique’nin sevgilisi Shakira’yı aldattığı tezleri gündeme gelmişti. Toplumsal medyada ünlü futbolcunun Shakira’yı aldattığı kişinin kadro arkadaşı Gavi’nin annesi olduğu ileri sürülmüştü. Fakat kısa müddet sonra bu söylentilerin gerçek olmadığı ortaya çıkmıştı.

“ARTIK KONUŞMAK İSTİYORUM!”

Çiftin olaylı ayrılığı sonrası Brezilyalı model Suzy Cortez’den de çarpıcı itiraflar gelmişti. El Diario NY’a konuşan Cortez, “Bu vakte kadar Shakira’ya hürmetimden dolayı sustum lakin artık konuşmak istiyorum. Pique, bana bildiri atan birçok Barcelona futbolcusundan biriydi” demişti.

“SHAKIRA YAŞANANLARI HAK ETMEDİ”

Suzy Cortez, “Shakira bu yaşananları hak etmedi. Brezilya’ya döndüğümde bana Avrupa’ya ne vakit döneceğimi soran iletiler atıyordu.” halinde konuşmuştu.

“ATTIĞI BİLDİRİLERİ HER GÜN SİLİYORDU”

Cortez, son olarak, “Attığı iletileri her gün siliyordu. Messi’nin formasını giydiğim çıplak fotoğraflarımı kıskandığını söylüyordu” tabirlerini kullanmıştı.

ŞAŞIRTAN HAMLE

Ünlü müzikçi, ‘ihanet’ söylentilerinin akabinde oyuncu Chris Evans’ı Instagram’da takibe almıştı. Evans da Shakira’nın takibine vakit kaybetmeden karşılık verince ‘aşk’ dedikoduları süratle yayılmaya başlamıştı. Fakat dünyaca ünlü müzikçi, Evans sonrası da durmamış ve birçok erkek ünlüyü takip etmişti.

‘EVDEN KOVDU’ İDDİASI

İspanyol medyasına nazaran Pique aldatma olayının akabinde Shakira tarafından meskenden kovulmuş ve birkaç hafta farklı yaşamıştı. Aldatma savlarının gündeme gelmesi sonrası Shakira ve Pique’den ortak bir açıklama gelmiş ve ikili ayrıldıklarını duyurdukları için üzgün olduklarını ve en büyük önceliklerinin çocukları olduğunu ve bu nedenle onların yeterliliği için mahremiyet istediklerini söylemişti.

Kolombiyalı müzikçinin, sevgilisini suçüstü yakaladığı, Pique’nin ise, “Ben masumum!” diyerek, kendisini savunduğu belirtilmişti.

DEDEKTİF TUTMUŞ!

45 yaşındaki müzikçinin, eski hayat arkadaşı Pique’yi gözetlemek için farklı bir yola başvurduğu ileri sürüldü. Shakira’nın, Gerard Pique’nin gece hayatını takip etmesi için birkaç dedektif tuttuğu lakin casusların ünlü yıldıza ihanet ettiği argüman edildi.

İspanyol basınına nazaran; Pique’nin tez edilen sadakatsizliği hakkında medyaya bilgi sızdırıldığı da öne sürüldü. Shakira cephesinden geçtiğimiz günlerde resmi bir açıklama yayınlansa da son bilgilere nazaran; çift ortasında olağanda bir fikir birliği olmayacaktı.

KOPUKLUĞUN SİNYALİNİ VERMİŞTİ

Shakira, 2022 Mart ayında da bir podcaste konuk olmuş ve Pique ile ortalarındaki kopukluğun sinyalini vermişti. Dünyaca ünlü müzikçi, kocasıyla olan meşakkatle ilgili şu tabirleri kullanmıştı:

Kocam, erkek arkadaşım, bebek baba, ona ne demek istersen, o bir zavallı, zira maalesef ki o beni çok uzun müddet beklemek zorunda. Evet, bazen beni beklemekten sıkılıyor ve bıkıyor, zira Kolombiya saati Katalonya saati ile tıpkı değil. Pique, zihnini dakik olarak yapılandırmış, lakin benimkisi büsbütün farklı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.