SEZONLARIN ÖTESİNDE: MANGO URBAN ESSENTIALS KOLEKSİYONU

Mango Urban Essantials Koleksiyonunda, farklı durumlara ahenk sağlayan, daha az resmi ve daha çok istikametli kesimler göze çarpıyor. Vakitsiz silüetler ve yüksek kaliteli kumaşlar, bu koleksiyondaki dizaynları tek bir dönemin ötesine taşıyor. Kampanyada, modeller Kaya Wilkins, Oumie Jammeh ve Kit Butler bir kentin sokaklarında görüntüleniyor. Eserler ile bize aktüel ve eşsiz şekiller sunup, farklı kentsel durumlara nasıl ahenk sağladıklarını gösteriyorlar. 

Koleksiyon, özgün, bağımsız, etkin ve feminen Mango bayanı için kentsel silüetler ve sokak görünümleriyle dolu. Vakitsiz çağdaş biçimi, resmi çizginin dışındaki dizaynlara sahip giysilerle vurgulanıyor. Feminen bayan konseptinin aktüel halini yansıtan koleksiyon, kıyafetleri kişiliğini yansıttığı için kendinden emin olan, çağdaş bayanlar için tasarlandı. Triko üzere kumaşlardaki hacimler ve kat kat giyilen modüller ortasındaki uzunluk farkı, rahatlığı elden bırakmadan, görünümlere trend bir dokunuş katıyor. 

Görünümü kuralsızlaştırmak ise kilit nokta: Dar kesim jean’ler ile kombinlenen blazer ceketler, geniş paçalı pantolonların oversize paltolarla kombini… Bu üst üste yapılandırılmış  görünümlerde poplinler, triko modüller ve kalıplı paltolar göze çarpıyor. Balıksırtı, glen ekose kumaş, tüvit, buklet… Yün klasik kumaşlarda yakasız kısa ceketler, uzun ve geniş paltolar dikkati çekiyor. Böylece kaliteli bir kumaşla biçime üslup katıyor. Gri ve beyaz üzere nötr ve mütevazı tonlar ve desensiz kumaşlar ile görünümlerde minimalist bir hava yakalanıyor. Spor ayakkabılar ve alçak topuklu ayakkabılar yıldız aksesuarlar olarak karşımızda. Kemer yahut bot üzere aksesuarlar da kuralları çiğnemeye ve görünümlere kişilik katmaya yardımcı oluyor.

Erkekler için teklifler; giysilerin ve kumaşlarının kalitesini vurgulayan, profesyonel, kültürel etkinliklere düşkün, çağdaş, kozmopolit, etraf şuuruna sahip erkekleri amaç alıyor. Sofistike üslupta dizaynlar dar silüetlerde sunuluyor. Oversize trençkot yahut fitilli kadife mont üzere modüller ve deri eserler de başrollerde. Koleksiyonun bir kısmı da özel dikim grup elbise ve rahat gömleklerden oluşuyor: Dar kesim grup elbiseler, poplin ve saten gömlekler. Siyah-beyaz balıkçı yaka kazak bu dönemin vazgeçilmezi. Siyah, kömür grisi, kamel ve ekru renkler ise bu dönemin beğenilen renklerini oluşturuyor. Desenlerde, İngiliz ekoseleri ve kazayağı desenleri kilit doku olarak öne çıkıyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.