Serkan Çayoğlu ile Özge Gürel nişanlandı: Kahve terletti

2015 yılında ‘Kiraz Mevsimi’ isimli dizinin setinde tanışan daha sonra arkadaşlıkları aşka dönüşen Serkan Çayoğlu-Özge Gürel çiftinin keyifli birliktelikleri devam ediyor. Altı yıldır birlikte olan ünlü çift, geçtiğimiz aylarda evlilik yolunda birinci adımı atmıştı.

ABD’DE EVLİLİK TEKLİF ETMİŞTİ

Yaz aylarında çıktıkları Amerika tatilinde Özge Gürel’e sürpriz yaparak evlenme teklif eden Serkan Çayoğlu, “evet” cevabıyla havalara uçmuştu. Serkan Çayoğlu’nun sevgilisi Özge Gürel’in parmağına taktığı özel tasarım pırlanta yüzüğün fiyatının ise 370 bin lira olduğu öğrenilmişti.

“HABERLER DOĞRU”

Evlilik teklifinin akabinde uzun yıllardır birlikte olan oyuncu çiftin, yaz aylarında nikah masasına oturacağı sav edilmişti. Hususla ilgili birinci açıklama ikiliden Özge Gürel’den gelmişti.

‘Hayaller ve Hayatlar’ dizisinin çekimlerinde objektiflere yansıyan Gürel, hususla ilgili; “Evet doğrudur. Yazın olacak lakin tarihi net olarak belirli değil. Serkan’ın işleri yeni bitti. Benim işim yeni başladı. Bir türlü bir ortaya gelip tertip yapmadık” tabirlerini kullanmıştı.

DÜĞÜN İÇİN PROJELERİNİ İPTAL Mİ ETTİ?

Tüm bunların akabinde Çayoğlu, muhabirlerin; “Özge Gürel ile evlilik hazırlığından ötürü projeleri iptal ettiğiniz haberler çıktı. Neler söylemek istersiniz?” sorusuna karşılık vermişti. Güzel oyuncu, bahisle ilgili; “Evet, düğün ile çakıştığı için projeyi iptal etmek durumunda kaldım. Daha hoş sürprizlerim var. Düğün hazırlıklarımız devam ediyor” açıklamasını yapmıştı.

ÖZGE AŞKA GELDİ

Düğün ile ilgili ayrıntı vermekten kaçınan çiftten Serkan Çayoğlu, 35 yaşına bastı. Özge Gürel de uzun yıllardır aşk yaşadığı oyuncunun yeni yaşını romantik bir paylaşımla kutladı. Birlikte verdikleri pozları paylaşan hoş oyuncu, gönderisine; “Uf midemde daima kelebekler daima bir karın ağrısı. Çok aşığım sevgilim. Bu daima bu türlü gidecek muhtemelen, yapacak bir şey yok. Yeterli ki doğdun daima ol hep” notunu düştü.

Ünlü ismin paylaşımına kısa müddette binlerce beğeni ve yorum geldi.

NİŞANLANDILAR

Özge Gürel ile Serkan Çayoğlu nişanlandı. Çayoğlu ve Gürel’in bu memnun gününden kareler toplumsal medyada paylaşıldı. Oyuncu aşıklara, meslektaşlarından da tebrik iletileri yağdı. Ünlü çiftin eylül ayında İtalya’da nikah masasına oturması bekleniyor. Serkan Çayoğlu, nişan sonrası bu fotoğrafını, “Kahve terletti” bildirisiyle Instagram hesabından yayınladı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.