SEPHORA MOBİL UYGULAMASINI KEŞFEDİN!

Yeni uygulama süratli sepet senkronizasyonuyla ister konutta, ister seyahatte isterseniz işte günün her anında vakit kaybetmeden favori eserlerinizi alışveriş sepetinize eklemenize çarçabuk imkan sağlıyor.

Inançlı alışveriş ve süratli teslimat anlayışla dikkat çeken uygulamanın içerisinde bulanan Sephora Blog’ta ise en yeni hoşluk trendlerini takip edebilirsiniz.

Fiyatsız olarak indirilen Sephora Türkiye Taşınabilir Uygulaması, kullanıcılara yeni hoşluk trendleri keşfetme, kullanımı kolay ve pratik hoşluk alışverişi tecrübesine ve dönemsel kampanyalara cebinizden süratlice ulaşma imkanı sunuyor.

Sephora Türkiye Taşınabilir Uygulamasının Dikkat Çeken Özellikleri  

Favori ekleme özelliğiyle beğenilen eserlerin kaydedildiği taşınabilir uygulama,    en yakınınızdaki Sephora mağazalarını keşfetmenizi sağlıyor.

Uygulamanın barkod özelliğini kullanmak için yalnızca cep telefonunuzun kamerasını açmanız yeterli… Kullanıcıların tercih ettiği eserlerin barkodunu taşınabilir aygıtlarıyla okutmasının akabinde hem sephora.com.tr’den hem de mağazalardan eser hakkında ayrıntılı bilgilere süratlice ulaşılabiliyor. 

Tek hareketle ulaşacağınız ana kategoriler kısmı, pratik ve rahat kullanımıyla uygulama içerisinde özgürce gezme imkanı tanıyor.

Sephora Türkiye Taşınabilir Uygulamasını, Android telefon ve tabletlerde Google Play,  IOS telefon ve tabletlerde Appstore mağazalarını ziyaret ederek fiyatsız olarak cep telefonunuza çarçabuk indirebilirsiniz.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.