Şems Arslan'dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım

Şems Arslan’dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım

Şems Arslan’dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım Bir canlı yayın programına katılan hoşluk uzmanı Şems Arslan, kaş ve kirpik uzatan en pratik tanımı paylaştı. Bu tanımı kullanan binlerce kişi çok şad kaldığını ve kesinlikle herkesin denemesi gerektiğini söylüyor. Sizler de kaş ve kirpiklerinizin uzamadığından şikayetçiyseniz kesinlikle Şems Arslan’ın hazırladığı tanımı denemelisiniz.

Bakımlı bayanların en çok uğraştığı şeylerden biri de kaşları. Kimi doğuştan gür ve kavisli kaşlara sahip olurken, kimi de seyrek kaşlarla bir ömür çaba ediyor. Göz makyajı için kullandığımız eserler vakitle kirpiklerimize ziyan verebiliyor. Dökülmeye başladıkça da ister istemez çabucak deva aramaya başlıyoruz. Halbuki evinizden hiç çıkmadan bile, oturduğunuz yerden daha gür kaş ve kirpiklere sahip olabilirsiniz. Tek yapmanız gereken aslında konutunuzda bulunan materyalleri kullanmak. Kimya Mühendisi ve Cilt Bakım Uzmanı Şems Arslan’dan materyalini her meskende olan ve uygulaması kolay tanım ile kaş ve kirpiklerinizi uzatabilirsiniz.

ŞEMS ARSLAN’DAN KAŞ VE KİRPİK UZATAN SERUM:

GEREÇLER

Pişirilmiş Türk Kahvesi
Demlenmiş Çay
Yuvarlak makyaj temizleme pamuğu
Kulak Çöpü

HAZIRLANIŞI

Konutta keyif için hazırladığınız Türk Kahvenizden 1 çay kaşığı alıp pak bir kaba koyuyoruz. Akabinde demlediğimiz çaydan da birebir halde 1 çay kaşığı alıp 1 çay kaşığı koyduğumuz kahvenin üzerine ek ediyoruz.

Şems Arslan'dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım
Şems Arslan’dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım

UYGULAMA HALİ

Elde edilen karışımı uygulamadan evvel göz altlarımıza ortadan ikiye kestiğimiz makyaj pamuğunu alt kirpik bitiminin altına yerleştiriyoruz. Bu uygulamanın yapılmasının nedeni kullanılan gereçlerin göz altı torbalarımıza bırakacağı lekeyi önlemek.

Akabinde hazırlanan karışım kulak çöpüne bandırarak kirpiklerimizin üstüne gerçek sürün. Tıpkı süreci alt kirpik için uygulayın. Kaşlarınızın çıkmasını istiyorsanız birebir tanımı kaşlarınız içinde sürebilirsiniz.

Şems Arslan'dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım
Şems Arslan’dan kaş ve kirpik uzatan çok pratik tanım

BU SERUM NE KADAR BEKLEYECEK?

Gece yatmadan evvel uygulanan tanımı sabah kalktığınızda yıkıyorsunuz. Şems Arslan 40 gün boyunca nizamlı olarak uygulayacağınız bu tanım ile kaş ve kirpiklerinizin uzayacağını söylüyor.

Dikkat Edilmesi Gereken Nokta: Bu tarihi yer seferinde taze olarak hazırlamaya itina gösterin.

NOT: Bu tanımı kaş ve kirpiklerinde önemli bir sorunu bulunmayan bireylerin uygulaması öneriliyor. Önemli sorun ile karşı karşıyaysanız hekiminize başvurmayı ihmal etmeyin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.