Seda Tosun ile Taner Ataş evlendi

Oyuncu Seda Tosun, 2018 yılında müzisyen Eymen Adal ile nikah masasına oturmuştu. Çift, evliliklerinde ikinci yılı doldurmadan ayrılık kararı almış ve olaylı bir boşanma süreci yaşamıştı.

“AYRILIK KARARINI BEN VERDİM”

Ünlü oyuncu, “Ayrılık kararını ben verdim. Bir an evvel bitmesini istiyorum. Dava süreci çekişmeli olarak görünüyor lakin inşallah anlaşırız. Kendisiyle mahkeme dışında görüşmek istemiyorum. Böylesi daha yeterli olacak” tabirlerini kullanmıştı.

İkili geçtiğimiz yılın eylül ayında da boşanmıştı. Anlaşamadıkları için ayrıldıklarını lisana getiren Seda Tosun, boşandıktan sonra mesleğine odaklandığını tabir etmişti.

Oyuncu, “Birçok senaryo geliyor. İşimde baharı yaşadığım bir süreçteyim. Çalışmaktan hiç yorulmam” diyerek, yeni projelerin muştusunu vermişti.

İKİNCİ SEFER EVLENDİ

Seda Tosun ikinci kere nikah masasına oturdu. Tosun, toplumsal medya fenomeni Taner Ataş ile evlendi. Çift, paylaştıkları fotoğraflarına ‘Biz evlendik!’ notunu düştü.

Öte yandan ‘Mucize’ sinemasında Meczup Aziz karakterinin eşi olan Mızgin’i canlandıran Seda Tosun, Mehmet Ali Erbil ve Cenk Kangöz’le yaşadığı aşklarla da gündeme gelmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.