Seda Sayan’dan Çağlar Ökten’e: Uygun ki doğmuşsun gülüşünü sevdiğim

Sevgililer Günü’nde Çağlar Ökten’den evlilik teklifi alan ve 24 Nisan’da Beşiktaş’ta lüks bir otelde dünyaevine giren Seda Sayan, geçtiğimiz haftalarda eşi ve yakın dostları ile Amsterdam’a gitmişti. Keyifli anlarını takipçileriyle de paylaşan Sayan (59), Ökten ile lolipopla çekilen fotoğraflarını takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

“BEN SİZE KÜSTÜM”

Tatil sonrası Türkiye’ye dönen ünlü müzikçi, Etiler’de alışveriş yaparken objektiflere yansımıştı. Bir arkadaşıyla mağaza mağaza dolaşan sanatçı, gazetecilerin soruları üzerine, “Ben size küstüm!” diyerek, tek söz etmemişti.

Ağzını bıçak açmayan Sayan’ın küslüğünün nedeninin konserlerinin takip edilmemesi olduğu söylenmişti. Seda Sayan’ın yakın arkadaşlarına, “Beni yalnızca dışarıda çekiyorlar. Bir sefer konserime gelip, çekmiyorlar” dediği ortaya çıkmıştı.

“BEN ONUN SOYADINA KURBAN OLURUM”

Birkaç gün evvel katıldığı bir aktiflikte muhabirlerle sohbet eden Seda Sayan, “Eşinizin soyadını kullanmayacağınıza dair haberler çıktı soyadı yüzünden aranızın bozulduğu hakikat mu?” sorusuna şöyle cevap vermişti:

O yanlış anlaşıldı, hatta boşanıyorlar ve benim konutu terk ettiğim bile yazıldı. O denli bir şey yok. Doğrusu; evraklarda değişim yapılması gerekiyor. Ben daha evvel söylemiştim kendi soyadımı kullanacağım diye. Bayanların kendi soyadını kullanma hakkı var. Şayet ben eşimin soyadını alacak olursam bir sürü evrakta değişikliğe gidilecek, bu birçok prosedür gerektiriyor, benim bu işlerle uğraşacak vaktim yok. Karı-koca ortasında soyadı hengamesi falan olmadı. Adam benim hayatımda. Ben kurban olurum onun soyadına.

KOCASIYLA BİRLİKTE ESTETİK YAPTIRDI

Özel hayatıyla olduğu kadar yaptırdığı estetiklerle de gündemden düşmeyen Seda Sayan, yine ameliyat masasına yattı. Eşi Çağlar Ökten’in de kendisine eşlik ettiği Sayan, o anlarını toplumsal medya hesabından paylaştı. Çağlar Ökten saç ektirirken, Seda Sayan silikonlarını yeniletti. Seda Sayan’ın paylaşımına binlerce yorum yağdı.

SEDA’DAN AŞK DOLU KUTLAMA

Tüm bunların akabinde 59 yaşındaki Seda Sayan, 35 yaşına basan eşi Çağlar Ökten’in yeni yaşını kutladı. Peş peşe fotoğraflar yayınlayan ünlü müzikçi, gönderisine; “İyi ki doğmuşsun güzel ki. Ömrüme beğenilen geldin sevgilim” notunu düştü.

Bir de Instagram’ın öyküler kısmından bir paylaşım yapan Sayan, eşi Ökten’in ‘İyi ki doğmuşsun gülüşünü sevdiğim. Ömrüme beğenilen geldin’ notunu düştüğü fotoğrafını nazar boncuğu ve kalp emojisi ile paylaştı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.