Sandra Bullock: Sağlıklı, akıllı kararlar verebilecek durumda değilim

2010 yılında düzenlenen Oscar merasiminde, ‘Kör Nokta’ sinemasında sergilediği performansla ‘En Düzgün Bayan Oyuncu’ mükafatına layık görülen Sandra Bullock, geçtiğimiz Mart ayında çocuklarına ve ailesine vakit ayırmak istediğini söylemişti.

Entertainment Tonight ile yaptığı röportajda bir mühlet setlerden uzaklaşmak istediğini söyleyen Hollywood yıldızı, oyunculuk mesleğini askıya alacağını belirtirken, bu ortanın ne kadar uzun süreceğini bilmediğini de belirtmişti.

“İŞİMİ ÇOK CİDDİYE ALIYORUM”

Başarılı aktris, tüm dünyayı tesiri altına alan koronavirüs pandemisinin getirdiği kısıtlamalar nedeniyle çocuklarıyla daha fazla vakit geçirebildiğini ve bu durumun kendisine uygun geldiğini anlatmıştı.

Oyunculuk mesleğine 1987 yılında başlayan, birinci çıkışını 1994 imali ‘Speed’ (Hız Tuzağı) sinemasıyla yapan Bullock, “Çalışırken işimi çok ciddiye alıyorum ve bu iş 7/24 vaktimi alıyor. Çocuklarımın her gereksinimine ve toplumsal takvimine hizmet edeceğim” demişti.

“ÇOK YIPRANDIM”

Bu kararıyla ilgili The Hollywood Reporter’a konuşan Sandra Bullock, yeni röportajına, kendi suratında ve kendi programında ilerlemeyi dört gözle beklediğini belirterek başladı:

Kendi programım dışında kimsenin programına bağımlı olmak istemiyorum. Çok yıprandım. Çok yorgunum ve sağlıklı, makul kararlar verme yeteneğine sahip değilim ve bunun farkındayım.

“ÇOK ŞANSLIYDIM”

Ünlü isim, elde ettiği muvaffakiyet için minnettar olmasına karşın, bunun şahsî hayatı üzerindeki tesirleri konusunda kaygılı olduğuna da dikkat çekerek, “İş benim için her vakit istikrarlı bir halde devam etti ve bunu için çok şanslıydım. İşin benim için koltuk değneği üzere olduğunu anladım. Daima bir buzdolabını açıp, orada hiç olmayan bir şeyi aramak gibiydi” diye konuştu.

Sanatçı, oyunculuğa ne vakit geri döneceği sorulduğunda ise, yalnızca “Bilmiyorum” demekle yetindi.

“BİR DUYURU YAPACAĞIM”

Louis ve Laila isimlerini verdiği iki çocuk annesi oyuncu, “Emekli olmayacağım, yalnızca bir müddet kamera önünde vakit geçirmeyeceğim. Hoş çocuklarım var, ve onlara bakmayı tercih ederim. Çocuklarıma her gün bakıp, şu anda onlarla vakit geçirip anılar oluşturmadığım için bana kızmamalarını tercih ederim. Asla emekli olacağımı söylemedim. Lakin şayet çocuklarımla birlikteyken emekli olmaya karar verirsem, bir duyuru yapacağım. Kimsenin umursamayacağı, çok değerli bir duyuru” tabirlerini kullandı.

2022’DE İKİ FİLM

Şu ana kadar birçok ünlü isimle çalışan Sandra Bullock; 25 Mart’ta vizyona giren ‘Kayıp Kent’in yanı sıra, tekrar Brad Pitt’le birlikte rol aldığı ve 15 Temmuz’da vizyona girecek olan ‘Suikast Treni’ sinemasıyla de bu yıl beyazperdede olacak.

“UTANÇ DUYUYORUM”

Öte yandan ünlü isim, içinde bulunmaktan pişman olduğu projesini açıklamıştı. Hollywood yıldızı, “Anımsadıkça hâlâ utanç duyuyorum. ‘Hız Tuzağı 2: Seyir Kontrolü’ isimli bir sinemada rol almıştım. Manasız bir üretimdi. Yavaşça adaya hakikat giden bir bot vardı” demişti. 1997’de vizyona giren aksiyon çeşidindeki proje, devam sineması niteliği taşıyordu.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.