Robert De Niro, Türkiye’ye geliyor

Hollywood’un en tecrübeli yüzlerinden Robert De Niro, geçtiğimiz günlerde Martin Scorsese’nin yeni sinema projesi ‘Killers of The Flower Moon’un setinde bahtsız bir kaza geçirdi. Dünyaca ünlü aktör, çekimler sırasında bacağından yaralandı. 77 yaşındaki oyuncunun kuadriseps kaslarında zedelenme olduğu belirtildi.

Kuadriseps kasları: Uyluğun ön kısmında yer alan dört başlı bir kastır. Kuadriseps kasları tendonları ile kemiklere yapışır. Bu kaslar kasıldığında ilgili tendonları ile kemikleri kendilerine çekerek hareket ettirir. Asıl misyonu diz eklemini düz hale getirmektir.

MENAJERİ AÇIKLAMA YAPTI

Robert De Niro’nun yaralanmasını sonrasında konuşan menajeri, “Üç hafta daha çekim yapılması planlanmadığı için bu durum yapımı engelleyici olmayacak” dedi.

OSAGA CİNAYETLERİ VE FBI’IN DOĞUŞUNU ANLATACAK

David Grann’in romanından uyarlanarak sinemalaştırılan Killers of the Flower Moon’da, Osaga cinayetleri ve FBI’ın doğuşu mevzu ediliyor. Sinemada De Niro’nun yanı sıra Leonardo DiCaprio, Jesse Plemons, Lily Gladstone, Tantoo Cardinal üzere isimler de rol alıyor.

TÜRKİYE’DE BARAN SÜZER AĞIRLAYACAK

Japon mutfağının dünyaca ünlü temsilcisi Nobu’nun ortakları aktör Robert De Niro, şef Nobu Matsuhisa ve üretimci Meir Teper, Türkiye’ye geliyor. Bu üç ünlü ismi Nobu’nun Türkiye ortağı Baran Süzer ağırlayacak.

BELGESELİ DE ÇEKİLECEK 

Londra’dan özel uçakla İstanbul’a gelecek olan Robert De Niro’ya, Nobu restoranlarının belgeselini de çeken bir çekim grubu eşlik edecek. 1994 yılında Şef Nobu Matsuhisa ile birlikte kurduğu restoran zinciriyle dünya çapında bir marka yaratan Robert De Niro, Nobu İstanbul’da ‘Sake Seremonisi’ne katılacak. Konuklar Nobu’nun içinde bulunduğu The Ritz- Carlton Hotel’de konaklayacak. Robert De Niro, seremoni sonrasında 27 Haziran’da İstanbul’dan ayrılacak.

“İSTANBUL’U MERAK EDİYORUM” DEMİŞTİ

Geçtiğimiz yıl ABD’ye giden Süzer Holding İdare Heyeti Lider Yardımcısı Baran Süzer, Robert De Niro’u New York’taki konutunda ziyaret etmişti. Süzer, ziyareti sırasında oyuncu ile Nobu Istanbul açılışı ve sonrasında yapılacak yeni projeler hakkında konuşmuştu. Buluşmada Türkiye’yi çok sevdiğini ve Nobu Istanbul’u çok merak ettiğini söyleyen Robert De Niro, birinci fırsatta Türkiye’ye gelerek Nobu’ya özel “Sake Seremonisi”nde bulunacağının muştusunu vermişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.