Rita Ora, İspanya tatilinde havuz başında görüntülendi

Geçtiğimiz aylarda Instagram hesabından yüzü görünmeyen bir erkekle pozunu yayınlayan Rita Ora, “Güzel vakitler, anılar, telefonumdaki rastgele fotoğraflar…” notunu düşmüştü. 30 yaşındaki İngiliz yıldızın yanındaki gizemli kişinin, kendisinden 15 yaş büyük Yeni Zelandalı direktör ve oyuncu Taika Waititi olduğu ortaya çıktı.

ÜÇÜ BİRBİRİNİ ÖPMEYE DOYAMADI

Rita Ora, geçtiğimiz gün yeni sevgilisi Taika Waititi’nin Avustralya Sidney’deki meskeninde görüntülendi. ABD’li oyuncu Tessa Thompson da objektiflere yansıyan isimler ortasındaydı.

Tessa Thompson ve Rita Ora-Taika Waititi çiftinin epey samimi halleri herkesi şaşırttı. Bütün gece süren partinin akabinde çekilen bu imgeler gündem oldu.

HAYRANLARINI ŞAŞKINA ÇEVİRDİ

Herkesin birbirini öptüğü ortamdaki rahatlık, dünyaca ünlü müzikçi Rita Ora’nın hayranlarını da şaşkına çevirdi. Taika Waititi’nin Sidney’deki konutunda uzun müddet birbirlerine sarmaş dolaş halde oturan Tessa Thompsonve ünlü çiftin, partide çokça öpüşmesi dikkat çekti.

“BUNLAR İSTEDİĞİMİZ MANZARALAR DEĞİL”

Şu sıralar ‘Thor’ serisinin yeni halkası ‘Love and Thunder’ın direktör koltuğunda oturan 45 yaşındaki Waititi’nin o manzaralardan ötürü yapımcılarla ortasının açıldığı konuşulmuştu.

İngiliz ve ABD basınında yer alan haberlere nazaran; Üretim şirketinin, “Bunlar istediğimiz imgeler değil” diye yorumlandığı tez edilmişti. Taiki Waititi ise bu türlü bir bağlantı yaşıyor olsa bile bunda ne üzere bir sorun olabileceği sorusunu yöneltti. İmal şirketinin üst seviyesine yakın bir kaynak, Waititi’nin sergilediği imgelerin çizgiyi aştığını savunduklarını belirtmişti.

“HER ŞEY ÇOK ÇABUK YAYILIYOR”

Taika Waititi, çıkan haberlerden sonra Avustralya’da yayınlanan The Sydney Morning Herald gazetesine konuştu. Waititi, “Sanırım internetin hakim olduğu bir dünyada her şey çok çabuk yayılıyor. Ayrıyeten bu nitekim o kadar değerli bir şey mi? Hayır, o kadar da değil! Ben yanlış bir şey yapmıyordum” dedi.

“EVİMDE ÜZERE HİSSETTİRDİLER”

Oscar ödüllü direktör, o imajların çekildiği sırada çocuklarını neredeyse yedi aydır görmediğini belirterek, etrafında kendisini seven, güzel hissettiren beşerler olduğunu vurguladı. Waititi, o gün yanında bulunan insanların kendisini meskeninde hissettirdiklerini de kelamlarına ekledi.

GÜNEŞLENİRKEN GÖRÜNTÜLENDİ

İngiliz müzikçi Rita Ora, son olarak İspanya’nın Madrid kentinde bir yüzme havuzunda güneşlenirken görüntülendi. 27 derece sıcakta şezlongda uzanırken güneşin tadını çıkaran oraya bilinmeyen bir erkek arkadaşı eşlik etti.

Yeni Zelandalı direktör Taika Waititi ile bir yıla yakın müddettir aşk yaşayan ve evlilik hazırlığı yapan Rita Ora, sık sık toplumsal medya paylaşımlarıyla gündeme geliyor.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.