RIHANNA’NIN FENTY BEAUTY ÜNİVERSİTESİ’NE GİTMEK İSTER MİSİNİZ?

Her vakit Rihanna’dan bir makyaj ve hoşluk dersi almak istediyseniz hayalleriniz gerçek oluyor! Işıltılı cildininin sırlarını paylaşan Rihanna, her geçen gün büyüyen özgeçmişine bir de ‘öğretmen’ unvanı ekliyor. Bu hafta başlayan ‘Fenty Beauty University’ ile öğretim yılına başlayan Rihanna, sanal bir makyaj dersi serisi hazırladı. 

(Getty Images)

Aslında birinci olarak Eylül ayında derslere başlayan Fenty Beauty Üniversitesi Rihanna’nın müzik görüntülerinden ve kırmızı halı imajlarından en ikonik tarzlarını öğrenciler ile birlikte denemişti. Rihanna’nın unutulmaz makyajlarını deneyen öğrenciler ünlülerin makyaj sanatkarları Hector Espinal ve Priscilla Ono’dan ders almışlardı. Rihanna’nın imzası haline gelen harika ışıltılı lakin natürel ‘Fenty Face’ görünümünün gerisindeki usta isimler Espinal ve Ono, Rihanna’nın sırlarını öğrencileri ile paylaştılar. 

Üç hafta ve üç kısma ayrılan dersler “iç ışıltıyı dışa vurma” temasına odaklanıyor. Hee cilt tonu ve tipini göz önünde bulunduran Fenty Beauty Üniversitesi göz makyajından, dudak makyajına kadar her mevzuyu kapsıyor. Fenty Beauty’nin toplumsal medya hesaplarında görülen dersler, görüntüler yahut adım-adım uygulamalar ile anlatılıyor. Ayrıyeten bilginizi test etmek için etkileşimli imtihanlar ve özel Fenty Beauty mükafatları kazanma bahtı yahut markanın Instagram hesabında da “Haftanın Öğrencisi” olarak isimlendirilme bahtınız da olacak! 

Dünyadan birçok makyaj sanatkarı ve uzmanın katılacağı derslerde fırçayı birinci kere eline alanlardan kendini makyaj ustası olarak görenlere kadar herkes yeni bir şey öğrenebilecek! Fenty Beauty Üniversitesinin birinci mezunları olmaya hazır mısınız?

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.