Proctolog Rektal krem ne işe fayda ve ne için kullanılır? Proctolog krem kullanma kılavuzu

Günümüzde yanlış beslenme alışkanlıkları, hareketsizlik ve az su tüketimi üzere nedenlerden ötürü oluşan hemoroid sorunun için kullanılan Proctolog Rektal krem hakkında merak edilen soruları sizler için yanıtladık. Proctolog Rektal krem ne işe fayda ve ne için kullanılır? Proctolog krem kullanma kılavuzu bugünkü yazımızda.

Etken Hususu Ruskogenin, Trimebutin olan Proctolog Rektal krem, anal bölgedeki (makattaki) iç ve dış hemoroid (basur), iltihabi hastalıklar, makat çatlakları (anal fissür) ve ağrı, kaşıntı, şişkinlik hissi ile bariz anal bölgenin öteki hastalıklarında kullanılır. Bu krem, tekrarlayan karın ağrısı, bağırsak yolunun hareketi, i̇shal, bağırsak cerrahisi, anal fissür, anal bölgede kanama, zorlanma, yanma, tahriş, karıncalanma, kaşıntı, hemoroid ve anal çatlaklar üzere hastalıkların, rahatsızlıkların ve semptomların tedavisinde, denetim altına alınmasında, önlenmesinde ve güzelleştirilmesinde kullanılır. Bu rektal krem burada listelenmeyen gayeler için de kullanılabilir.  Vücuttaki iltihabı azaltan bir steroid ilacı olan bu eser, hemoroidlerin yahut rektum yahut anüsün başka enflamatuar durumlarının neden olduğu kaşıntı yahut şişliği tedavi etmek için kullanılır. 18 yaşından küçüklerde kullanılmaması gereken bu ilacı sadece eczanelerden satın alabilirsiniz. Uzman hekiminiz önermeden de mutlaka uygulamamalısınız. 

PROCTOLOG REKTAL KREM NASIL KULLANILIR?

Makat bölgesi kullanımı için tasarlanmış bir formdur. Gün bir ya da iki sefer olacak halde makat bölgesine sürülerek kullanılır. Makat bölgesinde sıkıntılı bölgenin üzerine nohut büyüklüğünde alınarak hafif parmak darbeleriyle yedirilerek sürülür. Size hekiminizin önerdiği bir kullanım hali var ise o formda de kullanabilirsiniz. 

PROCTOLOG REKTAL KREM FİYATI

Proctolog krem fiyat 19.33 TL’den eczanelerde satılmaktadır. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.