PRADA VE SOTHEBY’S AÇIK ARTIRMASI BAŞLADI!

PRADA ve Sotheby’s, Birleşmiş Milletler Eğitim, Bilim ve Kültür Örgütü (UNESCO) ismine fon toplamak ismine çevrimiçi bir açık artırma ile ‘Tools of Memory’ Koleksiyonu’nda öne çıkan kesimleri satışa sunuyor.

(Prada)

2 Ekim (bugün) – 15 Ekim 2020 tarihleri ortasında gerçekleşecek müzayedede toplanan gelir, UNESCO’nun “Keeping girls in the Picture” ve okulların kapanması sırasında öğrenmenin sürekliliğini teşvik eden Küresel Education Coalition’s Gender Flagship isimli kampanyalarına özel olarak bağışlanıyor. Birebir vakitte COVID-19 sebebiyle eğitimi duran 1.5 milyar gence ve etkilenen öğrencilere dayanak olan bağış kampanyasında Prada’nın defile modülleri açık artırmaya çıkarılacak. 

Bu eşsiz online açık arttırmada, koleksiyondan öne çıkan eserler, show davetiyeleri, defile dekorundan modüller üzere Prada Sonbahar / Kış 2020 dönemi bayan ve erkek koleksiyonlarının cihanına ilişkin toplam 72 modül satışa sunuluyor. Online açık artırma ile birlikte Sotheby’s Londra ve New York bölgelerinde pop-up stantlar de olacak. 

(Prada)

Ocak ve Şubat aylarında gerçekleşen Prada Sonbahar Kış 2020 defileleri Fondazione Prada’nın büyük hollerini iki meydana dönüştürmüştü. AMO tarafından araştırılan ve tasarlanan defile yerinde Rem Koolhaas’ın yapıtı Yunan Titan Atlas heykeli de yer almıştı. Artık ise açık artırmanın spot ışıkları altında olan bu heykel ile birlikte Prada podyumuna ilişkin pek çok parçayı satın alabileceksiniz. Podyum kesimlerinin yanı sıra fotoğrafçılar Daniel Arnold, Phil Meech ve Gigi Hadid’in sahne ardı çekimleri de açık artırmaya dahil oluyor. Sonbahar Kış döneminin totemleri haline gelen modüller ortasında Kaia Gerber ve Mensah Benjamin’in provalarından polaroid fotoğraflar moda tecrübesini ölümsüz hale getiriyor. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.