Pınar Altuğ poz verdi! Eşi Yağmur Atacan çabucak yorum yaptı

Pınar Altuğ, evvelki gün Mert Vidinli’yle Sıkıştıran Sorular” programının bu haftaki konuğu oldu. 1994 yılında Miss Turkey müsabakasında birinclik elde eden, fenomen dizi ‘Çocuklar Duymasın’daki ‘Meltem’ karakteriyle yıldızı parlayan tescilli hoş, çarpıcı açıklamalarda bulundu.

“BİR KARAVAN SEVDASINA TUTULDUK”

Ailecek tabiatta vakit geçirmeyi çok sevdiklerini bu yüzden bir karavan aldıklarından belirten Altuğ, “Ailecek tabiata çok aşığız. Halihazırda da İstanbul’da kent dışında bir köye yakın yaşıyoruz. Mesleğim sebebiyle her gün kente gidip geliyorum. İşimi yaptığım mühlet dışında kentten uzaklaşarak, tabiata kaçmak bana ve aileme çok düzgün geliyor. Yazları da denizde yaşıyoruz. Geçen sene pandemiyle birlikte kendimizi daha da tabiata atma isteği oluştu içimizde ve bu heyecanla bir karavan sevdasına tutulduk. Şubat 2021’de bir karavanımız oldu. Bu sene çok yağışlı bir sene olduğundan karavanla çok gezemedik. Ülkemiz ve dünyamız için kuraklık tehlikesinin önüne geçmek için yağışlar çok kıymetli ancak karavan yaşantısı için eğlenceli değil zira yağış olduğunda karavan zevk olmaktan çıkıp tabiat ile savaşa dönüşüyor ve tabiat ile savaşı hiçbir vakit kazanmak mümkün değil. Arkadaşlarımızı da ikna ettik ve onlar da karavan aldı. Dört karavan ve yakın arkadaş kümesi olarak gezmek çok eğlenceli” dedi.

“ORTAK BİR HAYAT SÜRMEKTEN ÇOK MUTLUYUZ”

Eşi ile ortasındaki dokuz yaş farkın daima magazin gündeminde olmasına karşın keyifli evliliği hakkında konuşan 47 yaşındaki oyuncu, şu tabirleri kullandı:

Bu aşk birilerine şov olsun ya da birilerine bir şeyi kanıtlama başıyla başlamadı. Birbirimizi tanıdık, birlikte vakit geçirmekten keyif aldık, o ortada birbirimizi sevdik aşık olduk, evlenip bir aile kurma kararı aldık. Buralara kadar geldik. Çok şanslıyız ki bu evlilik hoş bir kız çocuğu ile taçlandı. Su bebek oldu bir genç kız. Yağmur’la birlikte olmaktan ve ortak bir hayat sürmekten çok memnunuz.

“ÇOK ORTAK NOKTAMIZ VAR”

Pınar Altuğ, “Evimizin içinde biz ünlü değiliz, anne baba ve çocuk olarak bir çekirdek aileyiz. Birbirimize hürmetimiz ve tanıdığımız alanlar var. Ben daima söylüyorum; ‘adamın benimle geçinmeye gönlü var’. Benim de onunla geçinmeye gönlüm var tabi. Hiçbirimiz dört dörtlük değiliz. İkili alakayı sürdürmek istiyorsan ve geçinmeye gönlün varsa birtakım şeyleri tolere edebiliyorsun. Hiç geçinmeye gönlün yoksa ‘Neden gözünün üstünde kaşın var’ diyerek, sorun çıkarıyorsun. Bizim çok ortak noktamız da var. Doğayı seviyoruz, denizi seviyoruz, tecrübelere açığız. İkimiz de birbirimizin fikirlerine saygılıyız. Fikirlerimizi kestirip atmıyoruz. Hasebiyle konutta daima yeni tecrübeler için yeni fikirler ortaya çıkıyor” halinde konuştu.

INSTAGRAM HESABI AÇTI

Altuğ ve eşi 2008’den beri memnun bir evlilik yaşıyor. Hayatını gözlerden uzak yaşamayı tercih eden Yağmur Atacan geçtiğimiz günlerde Instagram hesabı açtı.

“ÇOK HOŞ ÇEKMİŞİM”

Instagram’ı kullanmayı öğrenmeye çalışırken eşi Pınar Altuğ ile atışmalarını da paylaşan ve paylaşımlarıyla dikkat çeken Atacan eşinin son paylaşımına da yorum yapmadan duramadı. Pınar Altuğ son olarak elbisesiyle pozunu paylaştı. Eşi ise poza “Çok hoş çekmişim” yorumunu yaptı. Pınar Altuğ eşine “Evet kocam” karşılığını verdi.

Yağmur Atacan bir paylaşımında ise “Gel Instagram’da oynayalım, başına bela olurum” yazınca Pınar Altuğ “İmdat” yorumunu yaptı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.