Perihan Savaş’tan kamuflajlı paylaşım! ‘Kuzularım’

Perihan Savaş’ın 1995 yılında hayatını kaybeden Yılmaz Zafer’den dünyaya gelen oğlu Savaş Zafer, (26) geçtiğimiz kasım ayında uzun müddettir birlikte olduğu dijital içerik üreticisi Melis Ketenci’ye yüzüğü takmıştı.

Kar küresi halinde bir fanus içinde evlenme teklif eden Savaş Zafer’in bu anlarını paylaşan Perihan Savaş paylaşmıştı. Usta oyuncu, hoş haberi; “Bir kar küresiyle başlayan aşk keyifli sona ilerliyor. Ailemize beğenilen geldin kızım” diyerek duyurmuştu.

HAZIRLIKLAR BAŞLADI

Geçtiğimiz aylarda Perihan Savaş ve dünürü Şule Ketenci, Nişantaşı’nda alışverişe çıkan Savaş Zafer ve Melis Ketenci’ye eşlik etmişti. Gazetecilere poz veren dörtlüden Savaş Zafer, “Düğün tarihimiz şimdi muhakkak değil” demişti.

NİŞANLANDILAR

Tüm bunların akabinde Savaş Zafer ile uzun yıllardır aşk yaşadığı Melis Ketenci, 28 Mayıs akşamı nişanlanarak evlilik yolunda birinci adımı atmıştı. Aileleri ve yakın dostlarıyla kutlama yapan ünlü çiftin nişan merasiminden kareler toplumsal medyada paylaşılmıştı. 64 yaşındaki Savaş da oğlunu ve müstakbel gelinini “Maşallah çocuklarıma” notuyla takipçilerinin beğenisine sunmuştu.

ASKER OLDU

Perihan Savaş’ın oğlu Savaş Zafer, sevgilisi Melis Ketenci ile evlilik yolunda birinci adımı attıktan sonra asker yolcusu olmuştu. Usta oyuncu, bedelli askerlik yapacak olan oğlunu askere uğurladıkları anları toplumsal medya hesabından “Uğurluyoruz askerimizi” notuyla takipçileriyle paylaşmıştı.

Nişanlısını ve kayınvalidesini yalnız bırakmayan Melis Ketenci de “Bir ay da olsa insanın içi burkuluyor. Allah daha uzun müddet bekleyenlere sabır versin” tabirlerini kullanmıştı.

ASKERDE DOĞUM GÜNÜ

Şimdilerde vatani vazifesini yapmak üzere İskenderun’da bulunan Savaş Zafer’in evvelki gün sürpriz bir konuğu vardı. Nişanlısı Melis Ketenci, doğum gününde Zafer’e sürpriz yaparak İskenderun’a gitti.

Nişanlısını karşısında görünce şoke olan Savaş Zafer, onunla birlikte pastasının mumlarını üfledi. Nişanlılar sonra da Zafer’in ablası Zübeyde Melek Akkaş’ı manzaralı arayarak, mutluluklarına ortak etti. Anne Perihan Savaş fotoğraflara “Kuzularım! Melis de asker” notunu düştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.