Pelin Akil soluğu Bodrum’da aldı! Kız kıza tatilde

Altı yıllık memnun evliliği ve ikiz kızlarıyla magazin gündeminde sıkça yer alan oyuncu Pelin Akil, tatil dönemini geçtiğimiz haftalarda Antalya’da açmıştı. Kendisi üzere oyuncu eşi Anıl Altan ve ikiz çocukları Ali-Lina’yla yorgunluk atan Akil, sonrasında İstanbul’a dönmüştü.

PELİN’DEN ANIL’IN TATİL POZUNA YORUM

Sosyal medyayı etkin olarak kullanan Pelin Akil, evvelki gün eşi Anıl Altan’ın paylaşımına yaptığı yorumla gündem olmuştu. Hoş oyuncu, kızlarının babası Altan’ın tatil pozlarına; “Ben tatile giderken bunu koyman? Akıllarda soru işareti” yorumunu yapmıştı.

İki çocuk babası Anıl Altan da Pelin Akil’e; “Tatile gidemiyorum fotoğrafını koyuyorum” karşılığını vermişti. Oyuncu çift ortasındaki bu diyalog toplumsal medyada gündem olmuştu.

SET ÖNCESİ BODRUM TATİLİ

Yeni dönemde EDHO’dan sonra ‘Ben Bu Cihana Sığmazam’ isimli dizide Oktay Kaynarca ile birlikte kamera karşısına geçecek olan Pelin Akil, set öncesi oyuncu arkadaşı Nilay Cafer ile soluğu Bodrum’da aldı. Kız kıza tatil yapmayı tercih eden Pelin Akil ve Nilay Cafer, Rammos Otel’in Beach’inde objektiflere yansıdı.

SICAĞA DAYANAMADI DENİZE GİRDİ

İkiz annesi olan 36 yaşındaki oyuncu, düzgün fiziği ve fit görünümüyle dikkat çekti. Yakın arkadaşı Nilay Cafer ile tatil yapan Pelin Akil, uzun bir müddet güneşlendikten sonra Bodrum’un sıcağına dayanamayıp denize girdi.

Neşeli olduğu görülen ve beyaz bikinisi ile tüm bakışları üzerine toplayan Pelin Akil, tatil sonrası yeni dizisinin birinci kısım çekimleri için start verecek.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.