OLIVIER ROUSTEING’E İLHAM VEREN PARÇALAR ARTIK APPLE MUSIC’TE

Müziği ve modayı ustalıkla birleştiren bu içerik odaklı editoryal platform, ünlü moda konutunun 2021 İlkbahar/Yaz Paris Moda Haftası defilesinden çabucak sonra Apple Music’te başladı.

Paris moda dünyasının en eski moda meskenlerinden biri olmasına karşın her vakit teknoloji ve inovasyonun ön saflarında olmasıyla bilinen Balmain, kısa bir mühlet evvel dijital üstün modeller, sanal showroom’lar ve artırılmış gerçeklik tecrübelerinden yararlanmaya başladı.

Çizim ve tasarım yaparken ve tasarım gruplarını yönetirken fonda 7/24 sevdiği modülleri dinleyen Olivier Rousteing’in Balmain’in en başarılı koleksiyonları ve kampanyaları için başlangıç noktası olarak müzikçilerden, müzik kelamlarından ve melodilerden yola çıkmış olması şaşırtan değil. Geçtiğimiz yıllardaki büyük muvaffakiyet kazanmış turne ve konserlerin kimileri için, günümüzün evvel gelen tasarım sanatkarlarının pek birçoklarıyla birlikte çalışmasının ana nedeni bu müzik tutkusu ve sevgisi.

“Hikayeyi bugüne kadar takip eden herkes modanın müzikten ayrılamayacağını düşündüğümü esasen bilir,” diye açıklayan Olivier Rousteing şöyle devam ediyor: “Müziği ve modayı büsbütün içi içe geçmiş bir biçimde görmek benim jenerasyonumun yetişme stilinden kaynaklanan bir şey, bu ikisi birbirine yardımcı olmasaydı ne olurdu, düşünemiyoruz bile. Bu yeni paydaşlık çağdaş Balmain DNA’sının eşsiz dizisinin herkes için daha da açık ve erişilebilir olmasına yardımcı olacağı için memnunum.”

Yıl uzunluğu özel içeriklerle güncellenecek olan Signature, Balmain’in seslerini, ilhamlarını ve bu şirkete mahsus birliktelik ve güç katma pahalarını yansıtacak. Balmain ve Apple Music, Signature’ın Olivier Rousteing’in sadık moda isyancıları ordusu kadar Signature içeriklerini dinlemeye, deneyimlemeye ve bu servise abone olmaya yatkın yeni dinleyici topluluklarına da hitap edeceğinden emin.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.