Okunuşu yanıtından da zor! Kenan İmirzalıoğlu’nun soruyla imtihanı yarışa damga vurdu

ATV ekranlarının fenomen müsabakası Kim Milyoner Olmak İster, dün akşam yeni kısmıyla ekrana geldi. Müsabakanın yeni kısmına ise Altı yıldır milletlerarası bir teknoloji şirketinde dal yöneticisi olarak çalışan Erhan Bey’e sorulan soru damga vurdu.

11 SÖZ 168 HARFTEN OLUŞUYOR

Yarışmacıyla sohbet ettikten sonra soruyu okumak isteyen sunucu Kenan İmirzalıoğlu, soruyu görünce gülmeden duramadı. İmirzalıoğlu, “Krungthep Mahanakhon Amonrattanakosin MahintharaAyuthayaMahadilok PhopNoppharat RatchathaniBurirom Udomratchanivet Mahasathan AmonPiman AvatanSathit Sakkathattiya VitsanukamPrasit nedir?” sorusunu büyük bir azimle söz kelime okudu. 11 söz 168 harften oluşan kelimeyi okumaya çalışan İmirzalıoğlu’nun o halleri ise herkesi güldürdü.

JOKER KULLANDI LAKİN OLMADI

“Öncelikle ağzınıza sıhhat. Telefon jokerine asla sorulmaması gereken soru” formunda espri yapan Erhan Beyefendi, çift yanıt joker hakkını kullandı. Birinci olarak Yeni “Zelanda’da bir tepe” karşılığını veren yarışmacı yanlış çıkınca “Hindistan’da bir köy” şıkkını söyledi. Lakin Erhan Bey’in verdiği karşılık da yanlış çıktı. Sorunun yanlışsız karşılığı ise “Tayland’ın başkenti” idi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.