Müge Anlı evleniyor! ‘Müstakbel damadınızın ismi: Şinasi Yüzbaşıoğlu’

Yıllardır televizyonun en çok izlenen programlarından birine imza atan Müge Anlı, geçtiğimiz aylarda kendine ferdî bir Instagram hesabı açarak hayranlarını şaşırtmıştı. Anlı’nın açtığı Instagram hesabı 24 saatte bir milyon takipçiye ulaşarak bir rekora imza atmıştı.

Zaman vakit yaptığı paylaşımlarla isminden kelam ettiren Müge Anlı, 20 Haziran Pazartesi sabahı kendi ismini taşıyan programının canlı yayınında evleneceğini duyurdu.

MÜJDELİ HABERİ BU TÜRLÜ DUYURDU

1999-2008 yılları ortasında Burhan Akdağ ile evli kalan ve bu ilgisinden Lidya isminde bir kızı olan ünlü sunucu, “Bugün kendimle ilgili bir haber vereceğim. Aslında cuma günü verecektim bu haberi lakin o kadar palavra yanlış haberler çıkıyor ki… Ben esasen hiçbirine yanıt vermem. Hiç muhatap almıyorum kimseyi kendime. Siz beni izliyorsunuz, makûs yazanlara söylüyorum yazıyorsunuz. Sizi okumuyorum!” dedi.

48 yaşındaki Anlı, kelamlarına, “Cuma günü vermeyi düşünüyordum bu haberi lakin bugün vermeyi daha uygun gördüm. Sevgili dostlar beni yıllarca meskeninizde konuk etmekle kalmadınız, ailenizin bir ferdi olarak da kabul ettiniz. Bu yüzden de kendimle ilgili sizleri de çok keyifli edecek bir haberi birinci ağızdan duymanızı istedim. Evlenmeye karar verdim” diye devam etti.

“DUALARINIZI ALMAK İSTEDİM”

Herkes evleniyor çok abartacak bir şey yok bence fakat memnun olacağınızı biliyordum” diyen ünlü isim, “Dualarınızı almak istedim. Müstakbel damadınızın ismini da açıklayayım. O mu, bu mu, şu mu olmasın. Müstakbel damadınızın ismi Şinasi Yüzbaşıoğlu. Kendisi devlet memuru. Çok da hürmet duyduğum bir mesleği var. Siz her vakit benim özel ömrüme hürmet duydunuz. Bu kararıma da hürmet duyacağınıza, mutluluğum için de edeceğinize eminim” formunda konuştu.

Haberin akabinde Müge Anlı’nın programdaki yol arkadaşları Prof.Dr. Şevki Sözen ve avukat Rahmi Özcan, ünlü sunucuyu tebrik ettiler.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.