Merakla beklenen “Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi” dizisinden birinci tanıtım yayınlandı

Daha evvel Erdal Beşikçioğlu, Fatih Artman, İnanç Konukçu, Ayça Eren, Seda Bakan, Nejat İşler ve Canan Ergüder üzere isimlerin rol aldığı sevilen dizi Behzat Ç. yeni kısımlarıyla izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. BluTV’de yayınlanacak olan dizinin çekimleri önümüzdeki günlerde başlayacak.

ÇEKİMLERİ BAŞLIYOR

İlk duyurusunun yapılmasıyla toplumsal medyanın bir numaralı gündemi haline gelen ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Hikayesi’ isimli yeni yepyeni içerikte usta oyuncu Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç. karakteriyle bir kere daha kamera karşısına geçecek. Yapımcılığını Ortaks Üretim’in üstlendiği ‘Çekiç ve Gül: Bir Behzat Ç. Öyküsü’nden merakla beklenen birinci tanıtım geldi. Dizinin yeni kısımlarının ne vakit yayınlanacağı ise şimdi bilinmiyor.

BEŞİKÇİOĞLU: BİREBİR TAKIM OLACAK

Geçtiğimiz hafta ayaküstü basın mensuplarıyla sohbet eden Erdal Beşikçioğlu, Behzat Ç.’nin birebir takım ile devam edeceğini söyleyerek “Ufak tefek yeni takımımız da olacak. Bizi ikna etmek hiç sıkıntı değil. Yazılı bir metin içerisinde gördüğünüz vakit öyküyü, o sizi etkiliyorsa bütün sanatkarlar için yeterlidir” demişti.

İlgili Haberler

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.