Melisa Döngel’in jet-ski keyfi

En son ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde hayat verdiği ‘Çağla’ karakteri ile ekranlarda uzunluk gösteren hoş oyuncu Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde Arnavutköy’de arkadaşlarıyla yemek yerken görüntülenmişti. Koyu sohbeti bırakıp basın mensuplarının yanına gelen oyuncu, ayaküstü soruları yanıtladı.

Dram çeşidindeki ‘Kusursuz Kiracı’ isimli dizinin oyuncu takımında yer alan hoş oyuncu, şu an tatilde olduğunu belirterek, “Yayınlanması gereken bir işimiz vardı, ancak onu dönem işi olduğu için eylül ayına erteledik” açıklamasını yaptı.

“ELEŞTİRİLER ÇOK ÖNEMLİ”

“Gelen tenkitleri umursuyorum” diyen Melisa Döngel, “Eleştiriye açık bir bölümde iş yapıyoruz, insanların tenkitleri benim için çok kıymetli. Makûs tenkitleri de pek takmamaya çalışıyoruz, hayatımıza devam edebilmek için” halinde konuştu.

“O ÇIPLAK DEĞİLDİ”

22 yaşındaki hoş, 3.6 milyon takipçisinin bulunduğu Instagram hesabından yaptığı argümanlı paylaşımlarla ilgili olarak, “Straplez bir fotoğraf paylaştım, dediğim üzere insanların görüş açısı. Yanlış yorumlanmış. Çıplak fotoğraf gördük hepimiz daha evvel, o çıplak değildi” diyerek kahkaha attı.

“SEDA SAYAN’A BENZİYORSAM NE MEMNUN BANA”

Son olarak final yapan ‘Aşk Mantık İntikam’ dizisinde rol alan Melisa Döngel, geçtiğimiz günlerde yeni imajını hayranlarıyla paylaştı. Saçlarını sarı yapan Döngel’i gören hayranları, oyuncuya yorum yağdırdı. Birtakım takipçileri, Döngel’e “Yakışmış” dedi. Oyuncunun hayranlarının birden fazla ise bu imajı beğenmedi.

İmaj değişikliğine giden oyuncu, toplumsal medyada müzikçi Seda Sayan’a benzetildiği hatırlatılınca, “Seda Sayan’a benziyorsam ne memnun bana” biçiminde konuştu. Döngel, olumsuz yorumlar sorulunca ise “Herkesin kendi kanısı natürel ki de, benim yorum yapabileceğim bir nokta yok. Her şey için teşekkür ederim” dedi.

KADİR GÜNEŞ’İN VIP MİNİBÜSÜNE BİNDİ

Melisa Döngel’e aşk hayatı sorulunca, “Şu anda o birlikteliğim devam etmiyor” dedi ve muhabirlerin yanından ayrılarak arkadaşlarının masasına döndü. Kısa mühlet sonra hesabı ödeyen oyuncunun, Kadir Güneş’in daha evvel Aleyna Tilki için tahsis ettiği VIP minibüsüne binerek uzaklaştığı görüldü. Bu imaj, “Aşk belgelendi” yorumlarını beraberinde getirdi.

BODRUM TATİLİNE ÇIKTI

Şimdilerde kız arkadaşlarıyla Bodrum’da tatil yapan oyuncu, Instagram hesabından bikinili pozlarını paylaşmayı ihmal etmedi. Eğlenceli kişiliğiyle bilinen Döngel, daha sonra kız arkadaşıyla havuzda dans ettiği anları yayınladı.

ARKADAŞIYLA JET-SKI KEYFİ YAPTI

Melisa Döngel evvelki gün Bodrum Torba’da kaldığı otelin iskelesinde görüntülendi. İskelede sevinçli tutumları ile dikkat çeken Döngel denizin tadını çıkardı.

KEYFİ YERİNDE

Denize doymak bilmeyen Döngel bu defa Yalıkavak’ta jet-ski keyfi yaptı. Hoş oyuncunun ustalıkla kullandığı jet-ski ile bir epey keyifli olduğu gözlendi. 

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.