‘Masumlar Apartmanı’nın ‘Neriman’ı Gizem Katmer evlendi!

Başrollerini Ezgi Mola, Birkan Sokullu ve Merve Dizdar’ın paylaştığı ve geçtiğimiz haftalarda final yapan ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde rol alan genç oyuncu Gizem Katmer, bir müddettir sanat direktörü Güçlü Aydoğdu ile aşk yaşıyordu.

Geçtiğimiz ay aile ortasında yapılan bir merasim ile nişanlanan ünlü çiftten Katmer, bu özel gününden fotoğrafları toplumsal medya hesabından paylaşmıştı. 27 yaşındaki oyuncunun paylaşımlarına, rol arkadaşları Merve Dizdar ve Ezgi Mola da yorum yapmayı ihmal etmemişti.

MUTLULUĞA ‘EVET’ DEDİLER

Gizem Katmer ile Güçlü Aydoğdu, dün aileleri ve arkadaşlarının katıldığı merasimle evlendi. Mutluluğa ‘evet’ diyen çiftin düğününden birinci kare Katmer’in ‘Masumlar Apartmanı’nda ‘Safiye’ karakteriyle ablasını canlandıran Ezgi Mola’dan geldi.

Katmer’in gelinlikli pozunu paylaşan Ezgi Mola, “Ay benim güzelim. Gizem Katmer’im bugün evleniyor. Çok güzelsin canım Gizem” notunu düştü.

EN ZORLANDIĞI SAHNE

Gizem Katmer, daha evvel verdiği bir röportajda, ‘Masumlar Apartmanı’ dizisinde en zorlandığı sahnenin küvet sahnesi olduğunu belirtmiş, “Zorlandığım sahneler, bana daha fazla keyif veriyor” demişti.

GİZEM KATMER KİMDİR?

Gizem Katmer, 1995 yılında İstanbul’da dünyaya geldi. Kocaeli Üniversitesi Hoş Sanatlar Fakültesi’de eğitimini Sahne Sanatları-Oyunculuk kısmından mezun oldu. Katmer, 2020’de TRT 1 ekranlarında yayınlanmaya başlayan ‘Masumlar Apartmanı’ isimli dizi ile televizyondaki birinci dizi oyunculuk tecrübesini yaşadı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.