Lüks harcamalarıyla gündemden düşmeyen Bülent Ersoy, 1 milyon liralık çantasıyla dikkat çekti

Diva lakaplı ünlü sanatçı Bülent Ersoy’un kendisinden 38 yaş küçük eski sevgilisi Berk Yılmaz ile buluştuğu ve çiftin evlilik kararı aldığı tez edildi. Ankara’daki bir açılışa katılan Ersoy, evlilik savına yanıt verirken aksesuarlarıyla tekrar isminden kelam ettirdi.

EVLİLİK SAVINI YALANLADI

Eski sevgilisi ile evlilik kararı aldığı tarafındaki iddiayı yalanlayan sanatçı, “Benim genç eşlerimi konuşuyorlardı, artık herkes gençlerle evleniyor. Buluşma olmadı. Ben okuduğum kitabı bir daha okumam” dedi.

ŞEMSİYE İÇİN BİR KİŞİ GÖREVLENDİRİLDİ

Anıtkabir ziyaretinde üniformalı bir subayın kendisine şemsiye tutmasıyla ilgili günlerce eleştirilen Diva için özel bir kişi görevlendirildi. Sanatçıyı güneşten korumak için bir kişi, başında şemsiyeyle bekledi.

ÇANTASI 1 MİLYON LİRA

Yıllardır gösterişli takıları ve abartılı kıyafetleriyle isminden kelam ettiren Diva, açılışa gösterişli pırlantalarıyla katıldı. Ersoy’un Katar’dan getirttiği, sonlu sayıda üretilen dünyaca ünlü markaya ilişkin olan yeşil çantası ise göz kamaştırdı. Ünlü ismin yanından bir an olsun ayırmadığı çantasının 1 milyon lira olduğu öğrenildi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.