Kuruçeşme Açıkhava’ya ‘Yıldız’ düştü

Yıldız Tilbe; ‘El Adamı’, ‘Çabuk Olalım Aşkım’, ‘Delikanlım’ ve ‘Bendim Yanlış Olan’ müziklerini arka arda sıralayarak, müzikseverleri mest etti. Slov müziklerini kendine has dansıyla süsleyen sanatçı, “Ben müzik söylerken mi öleceğim sanki?” kelamlarıyla kendini sahnedeki koltuğuna attı.

Yıldız Tilbe, mor renkli payetli grubuyla sahne aldığı gecede kendine hayran bıraktı. Vakit zaman Boğaz’a karşı aşk müziklerini sesledniren Tilbe, vakit zaman da İspanyol dansçılarının kostümünü andıran eteğini savura savura meşhur danslarıyla oynadı.

İki saat boyunca orta vermeden sahnede kalan Yıldız Tilbe gece boyunca iki oynattı, bir ağlattı.

EVLENME TEKLİFİ İÇİN SIRAYA GİRDİLER

Yıldız Tilbe’nin sevenlerine kesintisiz müzik ziyafeti sunduğu sahnesi keyifli anlara da tanıklık etti. Müzik ortasında bir hayranı, kız arkadaşına evlilik teklifi etmek istesi. Bunun üzerine Tilbe, çiftleri yanına çağırdı. Kuruçeşme’yi dolduran binlerce kişinin alkışları eşliğinde gerçekleşen teklif sonrası, bir hayranı daha elinde yüzüğüyle sahnenin yanında belirdi. Yıldız Tilbe, bir coşku dolu evlilik teklifinin daha gerçekleşmesiyle “Hani bana dermişim” kelamlarıyla sevenlerine takıldı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.