Kuruçeşme Açıkhava’da bir ilk! İnparator’dan 13 yıl sonra bayanlar matinesi

İmparator’un sahneye çıkmasına dakikalar kala barkovizyonda yayınlanan kısa vtr’sinin akabinde binlerce bayan hayranı, İbrahim Tatlıses’i ayakta karşıladı. Usta sanatçı, konserini unutulmaz yapıtı ‘Yalan’ ile başlatırken, gece boyunca Tatlıses klasikleri daima bir ağızdan söylendi. Binlerce kişinin coşkusuna karşılık İmparator, orkestraya enstrümanlarını bıraktırdı ve bayan hayranlarını alkışlattı.

“BÜTÜN KLADINLAR BAŞ TACIMDIR”

Geçtiğimiz yıl uzun bir ortadan sonra birinci defa sahne aldığı Kuruçeşme Açıkhava’da bu kere bayanlar matinesi ile buluşmanın heyecanını yaşayan İbrahim Tatlıses, “Çarşamba bayanlar matinesine güzel geldiniz” diyerek, eski günleri yâd etti.

“Bütün bayanlar baş tacımdır. Benim baş tacım da oradadır” diyerek kelamlarına devam eden Tatlıses, eski hayat arkadaşı Derya Tuna’yı selamlamayı ihmal etmedi. İmparator’u bu özel gecede, Derya Tuna ile birlikte gelini Yasemin Tatlıses de yalnız bırakmadı.

İMPARATOR BAYANLAR MATİNESİ İLE HASRETİ DİNDİRDİ

İbrahim Tatlıses, eski gazino günlerinin vazgeçilmezi bayanlar matinesi konseptiyle nostalji tadında bir geceye imza attı. Binlerce bayan hayranını karşısında gören Tatlıses’in, “Yani benim aklımın ucundan geçmezdi Allah bana bir ömür daha verecek, beşerlerle birlikte müzik söyleyeceğim” kelamlarına, sevenleri ‘İbo İbo’ tezahüratlarıyla karşılık verdi.

İmparator, 35 kişilik dev orkestrası ve üç saate yakın kaldığı sahnesinde binlerce bayan hayranını bol bol oynattı.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.