Kimi babasını, kimi kızını paylaştı! İşte ünlülerin Babalar Günü iletileri

TARKAN

En değerlim, her şeyim, birtanecik kızım…

Seninle birlikte içimdeki çocuğu yine büyüttüğümü, ona sevmeyi yine öğrettiğimi, varlığınla yaralarımı her gün biraz daha iyileştirdiğimi, aslında tekrar doğduğumu biliyor muydun?

Geçmişin karanlığında kayıp olan ruhumun, ışığı seninle tekrar gördüğünü. Babalık neymiş daha yeni yeni anlıyor ve öğreniyorum… Ortada takılıp düştüğümü, yanılgılar yaptığımı da biliyorum lakin her nefesimde daha düzgün bir baba olmak için uğraşıyor ve çabalıyorum.

Dilerim ki babalığım senin memnun, özgüvenli, hayallerinin peşinden giden, kendini seven, özgür ruhlu, cesaretli, güçlü, kendi ayakları üzerinde durabilen, kalbini, sezgilerini dinlemeyi ihmal etmeyen lakin aklını da kullanmasını bilen, sevgi dolu, hassas ve de merhametli bir insan olmana aracı olur. Yaşadığım sürece seni koşulsuzca daima çok seveceğim, koruyacağım ve mutluluğun için elimden geleni yapacağım. Babalıkla hayatın gerçek manasını öğrettiğin için sana teşekkür ederim.

LİDER ŞAHİN

Koca çınarım

BUSE TERİM

“Canım babam, hayatta imkansız diye bir şey olmadığını bana öğrettiğin için, tüm hayallerime ortak olduğun için, hayata dair attığım her adımda daha da güçlü olmayı, bir kız çocuğu olarak sevgiyle, inançla, korkmadan lakin daima şükrederek ayaklarımın üzerine basmamı sağladığın için bugün sana bir defa daha teşekkür ederim. Seni çok seviyorum, babalar günün kutlu olsun “

HANDE SORAL

HAZAL KAYA

HANDE ERÇEL

TAMER KARADAĞLI

EMRE ALTUĞ

MERVE ÖZBEY

Sen bu dünya üzerinde gördüğüm en hoş babasın… yalnızca Elif’e değil bana, elini uzattığın herkese… Âlâ ki sen

BERFU YENENLER

ASLIŞAH ALKOÇLAR

NESLİŞAH DÜZYATAN

HÜLYA KOÇYİĞİT

“Her çocuğun birinci aşkı babasıdır. Babalar bize hayatı öğreten, şartsız kuralsız yanı başımızdaki desteklerimizdir. Keder ortağımız, dostumuz, arkadaşımız, sırdaşımız, konutlarımızın yıkılmaz direğidir onlar. Canım Selim’cim, canım babam, evlatlarım Seçkin, Altan ve Kaan başta olmak üzere tüm babaların, babalığı yüreğinde hissedenlerin ve çocuklarına baba olabilmiş annelerin babalar gününü kutlarım.”

ÖZCAN DENİZ

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.