Kim Kardashian ve Kanye West, kızları North için bir ortaya geldi

Adını mahkeme kararıyla resmen ‘Ye’ olarak değiştiren ve son devirde davranışlarıyla gündemden düşmeyen Kanye West, geçtiğimiz aylarda eski eşi ve çocuklarının annesi Kim Kardashian ile, ünlü ismin yeni sevgilisi Pete Davidson’ı taciz eden paylaşımlar yapmıştı.

BOŞANMANIN DETAYLARI

Evlilik mukavelesine bağlı kalan Kim Kardashian ve Kanye West, 2 Mart’ta boşanmıştı. Los Angeles Yüksek Mahkemesi, Kardashian’ın bekar ilan edilme talebini yasal olarak kabul ederken, West’in itirazını dikkate almamıştı. İkilinin, dört çocuğunun velayeti ve mal paylaşımı konusu ise şimdi netleşmemişti.

KARDASHIAN’A REAKSİYON GÖSTERDİ

West, Instagram’da bir gönderi yayınlayarak, Kardashian’ın çocuklarına yalnız başına baktığını, onların tüm muhtaçlıklarını kendisinin karşıladığını belirten açıklamasına reaksiyon göstermişti.

Ünlü isim, küçük kızı Chicago’nun doğum gününde yaşananları anlatarak Kardashian’ın “Çocuklarıma yalnız başıma bakıyorum” argümanını yalanlamıştı. Açıklamasına “Sen ne demek istiyorsun?” diyerek başlayan West, “Bana doğum günü partisinin yapıldığı yerin adresini vermeyerek küçük kızımı benden kaçırdığını bütün Amerika gördü” diye konuşmuştu.

Kardashian daha sonra Instagram üzerinden “Lütfen bu türlü konuşmayı bırak, daha bu sabah çocukları okul için almak için buradaydın” demişti.

“İLİŞKİ İNSANIYIM”

West’ten boşandıktan sonra aşk yaşamaya başladığı Pete Davidson ile alakası hakkında konuşan 41 yaşındaki Kim Kardashian, “Ben katiyen bağ insanıyım. Açıkçası bu bağ için vakit ayırmak istiyorum ancak. Memnun, mutlu ve huzur içinde olmak çok hoş bir duygu” formunda kullanmıştı.

DAVIDSON İLE YAZIŞMALARI İFŞA OLDU

Sonrasında West’in, Davidson’la yazışmaları ortaya çıkmıştı. Ünlü komedyenin, eski eşe verdiği karşılık ise olay olmuştu.

Davidson, kelam konusu bildirilerinden birinde; “Kim sözün tam manasıyla tanıdığım en âlâ anne. Onun çocuklar için yaptığı şeyler şahane. Çocuklarının bu türlü bir annesi olduğu için şanlısın, ancak artık bize bu biçimde davranmana müsaade vermemeye karar verdim ve sessizliğimi bitirdim” deyince Kanye West kızmıştı.

West, Davidson’a “Şu an neredesin?” diye sorunca Pete Davidson, yatakta çektiği bir pozunu paylaşıp, “Karınla yataktayım” demişti.
Bir mühlet karşılıklı yazışmaya devam eden ikilinin özel bildirileri toplumsal medyada; “Kim ikisinden de kurtulmalı” yorumlarına sebep olmuştu.

KIZLARININ BASKETBOL MAÇINI İZLEMEYE GİTTİLER

Tüm bunların akabinde Kim Kardashian ile Kanye West, büyük kızları North’u basketbol maçı yaparken izlemek için tekrar bir ortaya geldiler.

TMZ’nin haberine nazaran; ismi paylaşılmayan bir kaynak, “Kim ve Kanye birbirlerinden uzakta değildi; West, Kardashian’dan yalnızca bir sıra geride oturuyordu” dedi. Görgü şahitleri, ayrıyeten ikilinin akşam boyunca vakit zaman konuştuklarını ve samimi göründüklerini söyledi:

İkisi de çok yüksek sesle tezahürat ya da öteki bir şey yaparak olay çıkarmadı… Çok fazla dikkat çekmemeye ve yalnızca birlikte kızlarını izlemeye çalışıyor üzere görünüyorlardı.

“KANYE İÇİN RAHATSIZ EDİCİ”

Öte yandan West’in, Kardashian’ın genç aşkı Davidson’ın üç yaşındaki oğlu Psalm ve dört yaşındaki kızı Chicago da dahil olmak üzere tüm çocuklarıyla bağ kurması nedeniyle kalbinin kırıldığı söyleniyor.

Bir kaynak bu ayın başlarında Hollywood Life’a konuşarak şu tabirleri kullandı:

Pete ve çocukların bu kadar süratli bir formda, bu kadar yakın olması Kanye için son derece rahatsız edici. Gittiği her yerde Kim, Pete ve çocuklarının birlikte fotoğraflarını görmek onun için hakikaten sıkıntı ve yalnızca her şeyin farklı olmasını istiyor.

 

YENİ MÜZİĞİNDE ÇOCUKLARIYLA İLGİLİ KONUŞTU

Rapçi, yeni müziği ‘True Love’ı geçtiğimiz haftalarda piyasaya sürmüştü. Kanye West, müziğinde eski karısı Kim Kardashian ile devam eden velayet savaşında, onları aldığında çocuklarının “ödünç alınmış” üzere hissettirdiğini söylemişti.

Şarkının birinci dizesinde ünlü isim, dört çocuğu hakkında “Bekle, çocukları ne vakit görüyorsun? Yarın görüşürüz. Bekle, gün batımı ne vakit? Yarın görüşürüz. Bekle, onları aldığımda ödünç almışlar üzere hissediyorum” kelamlarıyla rap yapmıştı.

Şarkı, “Çocukları teslim etmem gerektiğinde, onları birer barkodlarmış üzere tara. Bekle, gücenmek yok ancak bu hisler gereğince sıkıntı. Yalnızca üç çocuk görüyorum, Chicago’yu kim izliyor? Bütün dadıların ‘Baba Nebraska’da’ dediğini biliyorsun. Çocuklar Chapo üzere konutuma tünel kazsınlar” formunda devam etmişti.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.