Kanser tedavisi gören Billur Kalkavan hoş haberi verdi: Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor

Hamdi Alkan’ın geçtiğimiz haftalarda toplumsal medya hesabından yaptığı paylaşımda sevilen oyuncu Billur Kalkavan’ın kanserle çaba ettiği ortaya çıkmıştı. Hastalığının ortaya çıkışıyla süreci toplumsal medya hesabından sevenleriyle paylaşan Kalkavan, son durumu hakkında müjdeli bir haber verdi.

“SONUÇLARA NAZARAN TEDAVİNİN SEYRİ KARARLAŞTIRILACAK”

1 hafta evvel Instagram hesabından bir paylaşım yapan oyuncu, “Tomografi ve MR’ım var. Bakalım hastalığı ne kadar yenmişim. Sonuçlara nazaran tedavinin seyri kararlaştırılacak. Gönül ister ki 4. kemodan sonra yalnızca immunoterapi ile devam ederiz” dedi. Paylaşımdan sonra hayranları tarafından ileti yağmuruna tutulan Billur Kalkavan, bugün yeni bir paylaşım yaparak sonuçlarını açıkladı.

“BEYNİM TERTEMİZ, LEZYONLAR ÇÜRÜYOR”

Hasta yatağından çektiği bir fotoğrafı paylaşarak müjdeli haberi veren Billur Kalkavan, paylaşımında şu sözleri kullandı: “Herkes soruyor en uygunu buradan anlatmak. Tetkikler yapıldı sonuçlar harika (maşallah). Beynim tertemiz, lezyonlar çürüyor ve yok oluyorlar. Ufak tefek bir şeyler kaldığından hekimim ilaçlarımı hafifletti. Yarın meskene dönüyorum, artık hastanede çok kalmama gerek yok gücüm uygun. Ağrım sızım yok. Hala tek sorunum iştah onu da halledeceğim yavaş yavaş. Kilom 47 boyum 1.64 evli ve 6 çocukluyum. Soran, ilgilenen, dua eden, düzgün niyetlerini dileklerini gönderen herkese sonsuz teşekkürler. Sayenizde bu hastalığı en süratli yenen insan olma yolunda ilerliyorum. Benden de herkese sevgiler, hürmetler. Tabi ki en değerlisi bundan sonra sıhhati korumak. Bir sürü bahiste fikir yapısını değiştirmek ki bir daha uğramasın. Bye bye pislikler.”

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.