Jessica May tatil dönemini açtı

1993 yılında Brezilya’nın Paranacity kentinde öğretmen bir anne ve çiftçi bir babanın evliliğinden dünyaya gelen Jessica May, 15 yaşında modellik yapmaya başlarken, 2017’de ‘Yeni Gelin’ dizisiyle oyunculuğa adım attı. Son olarak ise ‘Maria ile Mustafa’ (2020) dizisinde rol aldı.

“RESMİ OLARAK TÜRK VATANDAŞI OLDUM”

Fotoğrafçı Hüseyin Kara ile dört yıl evvel evlenen Jessica May, uzun müddettir beklediği hayaline Mart 2021’de kavuştu. Türkiye Cumhuriyeti kimliğine kavuşan oyuncu, elinde evraklarla verdiği pozu Instagram hesabından yayınladı, “Ve resmi olarak Türk vatandaşı oldum” iletisini yazdı.

Jessica May’in kısa müddette toplumsal medyada gündem olan paylaşımı binlerce beğeni alırken, sevenleri tebrik iletileri ve Türk bayrağı emojisi gönderdi.

“TÜRKİYE İKİNCİ VATANIM”

Sık sık ailesinin de yaşadığı memleketi Brezilya’ya giden Jessica May, Aralık 2021’de yaptığı açıklamada, “İnsanlar ‘Türk vatandaşı olmak’ kolay diye bir dedikodu çıkarmış, yok o denli bir şey. Dört yıldır müracaatım devam ediyor” biçiminde konuşmuştu.

Güzel oyuncu, “Kaç kere mülakata çağrıldım lakin beyhude. O yüzden bir yerde ‘Türk vatandaşı olmak çok kolay’ diyen birisini görürseniz inanmayın. Eşim burada ve burası nitekim benim ikinci vatanım. Verdiğim çabayı bırakmayacağım” açıklamasını yaptı.

“ARTIK KİMLİĞİM ELİMDE”

May, geçtiğimzi günlerde bir kozmetik markasının Şiddetli PSM’de düzenlediği ‘Yaza Merhaba’ partisine katıldı. Kısa müddet evvel ailesinin yaşadığı Brezilya’dan dönen oyuncu, elinde Türk kimliğiyle gazetecilere poz verdi. “Artık kimliğim elimde” diyen 28 yaşındaki hoş, son derece gururlu olduğunu vurguladı.

BODRUM’DA TATİL YAPIYOR

Yoğun geçen dönemin akabinde havaların da ısınmasıyla birlikte şov dünyasının ünlü simaları, tatil beldelerinin yolunu tuttu. Bu isimlerden biri de oyuncu Jessica May oldu.

EŞİ HAVLUYLA BEKLEDİ

28 yaşındaki hoş, tatil dönemini Muğla’nın beğenilen turizm bölgesi Bodrum’da bir otelde açtı. Kısa bir mühlet denize girip çıkan oyuncuyu, eşi Hüseyin Kara havluyla iskelede bekledi. Denizden çıktıktan sonra çabucak havluya sarılan Jessica May, formda imajı ile isminden kelam ettirdi.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.