Jennifer Lopez pijamasıyla özel jetinde! Üzerindekilerin fiyatı dudak uçuklattı

Aşk yaşadıkları yıllarda magazin dünyasının en beğenilen çiftlerinden biri olarak gösterilen müzikçi Jennifer Lopez ile aktör Ben Affleck, 2002 yılında nişanlanmışlardı. 2003’te yapılması beklenen düğünlerini erteleyen çift, bir yıl sonra da yollarını ayırarak hayranlarını üzmüştü.

18 yıl sonra tekrar bir ortaya gelen ve şimdilerde ikinci baharlarını yaşayan çift, geçtiğimiz aylarda bir defa daha nişanlanarak ilgilerini resmiyete dökmüştü.

Ben Affleck’in hiç beklenmedik bir anda diz üstüne çöküp kendisini evlenme teklif ettiğini belirten müzikçi, büsbütün hazırlıksız yakalandığı lisana getirmişti. “Bana yüzüğü verdi, yeşil bir elmastı. Yeşil benim hem en sevdiğim hem de şanslı rengimdir” diyen Jennifer Lopez, gerçek aşkıyla ikinci bir baht yakaladığı için memnun olduğunu belirtmişti.

“JEN VE BEN, SONSUZA KADAR”

Lopez, geçtiğimiz haftalarda ise yeni yaptırdığı manikürüyle magazin gündemine oturmayı başarmıştı. Yıldızların manikürcülerinden Tom Bachik, Instagram’da ünlü ismin sol elinin tırnaklarına uyguladığı altın rengi ayrıntısı vurgulayan yakın plan bir fotoğraf paylaşmıştı.

Jennifer Lopez’in yüzük parmağındaki ‘J’ ve ‘B’ harfleri ile, orta parmağındaki minik kalp, ikilinin hayranları tarafından büyük beğeni almıştı. Bachik, müzikçiyi da etiketlediği bu paylaşımına, “Jen ve Ben, sonsuza kadar” diye yazmıştı.

Lopez ve Affleck’in hayranları, hoş oyuncunun tırnaklarına “Jennifer için çok mutluyum”, “Muhteşem olmuş” ve “Bu düğün manikürüne benziyor” üzere yorumlar yapmıştı.

MİLYONLARCA DOLARLIK YÜZÜK!

Jennifer Lopez’in 8.5 karatlık devasa yeşil yüzüğü ise dikkatlerden kaçmayan bir başka ayrıntıydı. Bu renkli elmasın son derece az ve yaklaşık olarak 10 milyon dolara mal olduğu kestirim ediliyor.

YÜZÜĞÜNÜ ÇIKARMADI

Ünlü isim birkaç gün sonrasında ise, köpük banyosu yaptığı anlardan fotoğraflarını paylaşarak hayranlarına gerilimini nasıl attığını göstermişti. Sudan uzak tutmak istediği saçlarını dağınık bir topuz halinde toplayan Lopez’in, yayınladığı karelerde küvette telefonuyla ilgilendiği görülmüştü.

Şarkıcının küpeleri ve kolyesinin yanında küçük servet kıymetindeki devasa nişan yüzüğünü parmağından çıkarmaması da dikkatlerden kaçmamıştı.

PİJAMAYLA DIŞARI ÇIKTI

Jennifer Lopez, tüm bunların akabinde özel bir uçağa binerken fiyatı bin 500 doların (yaklaşık 27 bin TL) üzerinde olan bir pijama giyerek hayranlarını şaşırttı.

İpek, sinekkuşu desenli pijamaları ve yüksek topuklu ayakkabılarıyla gülümseyerek uçağa hakikat yürüyen ünlü isim, o anları 215 milyon takipçisi bulunan Instagram hesabından yayınladı.

SADECE ÇANTASI 48 BİN TL!

Özel jet görüntüsü için saçlarını açık bırakmayı tercih eden Lopez, görünümünü 500 dolarlık (8 bin 674 TL) halka küpelerle tamamladı. Müzikçinin ünlü bir markaya ilişkin olan pembe çantası ise 2 bin 800 dolar (48 bin 576 TL) kıymetinde.

Ünlü isim, kıymetli dizayncı aksesuarları ve lüks pijamalarının bilakis, uygun fiyatlı bir güneş gözlüğü tercih etti. Jennifer Lopez’in bir Avustralya markasına ilişkin olan gözlüğü, 65 dolar (yaklaşık bin 128 TL) ediyor.

DAHA EVVEL DE GECELİK GİYMİŞTİ

Bu, 52 yaşındaki Lopez’in son aylarda ikinci kere sokak kıyafeti olarak pijama kullanışı. Müzikçi, Mayıs ayında Los Angeles’ta da elbise olarak beyaz bir gecelik giyerken görülmüştü.

Related Posts

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.